Facebook Google+ Twitter

Madonna: to najlepszy prezent urodzinowy jaki dostałam w życiu

Koncert na warszawskim Bemowie obejrzało 80 tys. ludzi. Madonna śpiewała przez blisko dwie godziny.

Fani z plakatem Madonny przed lotnikiem na Bemowie. / Fot. EPA/TOMASZ GZELL15 sierpnia na warszawskim Lotnisku Bemowo pojawiło się tyle ludzi, co na niedawnym występie U2 w Chorzowie. Przed jednym z utworów fani Madonny zaśpiewali "Happy Birthday", a potem "Sto lat" wznosząc papierowe serca w górę. Na jednym z nich napisane było "Zmieniłaś moje życie". Piosenkarka, kiedy to zobaczyła, na chwilę zaniemówiła. Po czym stwierdziła: "Kocham to, co robię, ale to wy zmieniacie moje życie. To najlepszy urodzinowy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymałam".

Cały występ był zaplanowany co do sekundy. Nie było bisów, wokalistka wykonała tylko zaplanowane utwory. Nie obyło się jednak bez animowanych wizualizacji, efektownych układów tanecznych, Madonny na tronie, w samochodzie, na rurze, na skakance, Madonny całującej się z tancerkami oraz, rzecz jasna, dźwięków wielkich przebojów wokalistki takich jak "Like A Prayer", "La Isla Bonita", "Miles Away" czy "Vogue".

Przeciwnicy koncertu Madonny, organizowanego w dniu katolickiego święta, którzy wcześniej zapowiadali protesty - nie pojawili się na Bemowie. Amerykanka pożegnała się z Polakami słowami: "Polsko, byliście świetni".

Żródło: Interia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6937295,Cerkiew_sprzeciwia_sie_koncertowi_Madonny.html "Bułgarska Cerkiew prawosławna sprzeciwiła się koncertowi Madonny, który ma odbyć się w Sofii w końcu sierpnia (...) Duchowni protestują przeciwko dacie koncertu - 29 sierpnia. W tym dniu bowiem Cerkiew prawosławna obchodzi rocznicę śmierci Jana Chrzciciela i wierni powinni pościć oraz wstrzymywać się od świeckich zabaw - oświadczył ojciec Emil Paralingow z płowdiwskiej eparchii."

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.08.2009 11:10

Interesuje mnie, kiedy Madonna wystąpi we Francji - w dniu 14 lipca. Madonna jak zwykle "zaskakuje" i może przebierze się w szarego koguta. Jak znajomi we Francji zaproszą, to czemu nie-pojadę na to show. Najpierw to trzeba bilety dostać. Ludzie i gusta się zmieniają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cieszę się, że mohery w tym kraju to jednak mniejszość :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli żadnego skandalu nie było? W takim razie, niektóre stacje i gazety muszą być bardzo rozczarowane. ;D 5. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

no i o co tyle krzyku było...?
5 ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 16.08.2009 11:16

Wielka osobowość na estradzie - wszystkich powala i "kładzie".... :-)) Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i dobrze że bereciary nie pojawiły się na koncercie teraz trzeba poczekać na reakcje krzykaczy,gdzie oni są? obrońcy wiary i wartości ale własnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.