Facebook Google+ Twitter

Madonna z playbacku i polski rasizm, czyli jak schodzimy na psy?

Codzienne życie dostarcza nam wielu rozczarowań: Madonna udaje, że śpiewa; rasista wyzywa rasistę, że jest rasistą; „jedna baba drugiej babie” niczym w ludowej piosence wyświadcza wątpliwą przysługę.

Madonna z playbacku. To krótkie zdanie wystarczy prawdziwym miłośnikom koncertów za całą recenzję. Powstaje pytanie czy gwieździe się już nie chce wysilać? W końcu, od kiedy królowa musi ciężko pracować? Czy może już brak jej sił? Ten drugi problem nie powinien wystąpić biorąc pod uwagę, że wyjątkowo mocno oświecone feministki z Jasnogrodu domagają się by kobiety pracowały tak jak mężczyźni do 65 roku życia a może i dłużej. Podobno takie tendencje pojawiają się na świecie. Twierdzą, że jest to w interesie kobiet.

Ponieważ głoszą taką teorię osoby mocno oświecone, więc im wierzę. No może nie do końca im wierzę, ale przynajmniej udaję, bo przecież wole uchodzić za Jasno a nie Ciemnogrodzianina. Choć jak się zastanowić nad sensem tych przyklejanych łatek to chyba mamy do czynienia z rasizmem. Niby, dlaczego Ciemny ma być gorszy od Jasnego.

A skoro już jesteśmy przy rasizmie to podobno dziś w Opolu jest wystawa psów jak najbardziej rasowych. Zawsze przy tej okazji przypominam moim dzieciom, że to jest jedyne miejsce gdzie tolerujemy rasizm. Robię to na wszelki wypadek gdyż boję się, że jak wejdziemy do opolskiego "Okrąglaka" (miejsce wystaw) to któryś z moich synów krzyknie Wszystkie psy równe są i będzie obciach. Tutaj ludzie są oświeceni inaczej i każdy uznaje segregacje rasową za właściwą.

Uczulam też swoich synów by w przyszłości, gdy zechcą bawić się w demokrację nigdy nie głosowali na jakiegokolwiek hodowcę zwierząt. Oni wszyscy są jawnymi lub ukrytymi rasistami.
Z tego powodu nigdy nie głosuje na PSL. Niby skąd mam wiedzieć ilu z nich to hodowcy?

Aż boje się pomyśleć, co by się stało gdyby hodowcy psów (jak najbardziej rasowych) zdobyli władzę w Unii Europejskiej. Mogliby wprowadzić segregację według wrodzonych predyspozycji lub widocznych talentów. Wyszłoby na jaw, że Niemcy i Francuzi nadają się do budowania imperialnej potęgi Europy a Polacy do zbierania szparagów, wspinania się na rusztowania i zmiany pieluch emerytowanej Europie.

Wracając do Estery Madonny to jednak wygląda na to, że instynkt skandalistki ją opuszcza. Nie tylko na scenie daje z siebie mniej, ale nawet wybierając dla siebie nowe żydowskie imię wybrała Estera a mogła wybrać Maria. Byłaby niezła zadyma w Ciemnogr... znaczy się tam gdzie ludzie jeszcze czymś się przejmują.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Dobre ! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co za różnica czy z playbacku czy nie skoro TVP nie będzie transmitowała obrad? :( Skończył się cyrk...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A ktoś tu narzekał, że wszystko zezgredziało i nic, tylko narzekanie :)))
Krzysztofie - grabula!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mowia, że wzorem Madonny (która chcąc nie chcac stała sie "narodową sprawą" ) juz od wrzesnia w Sejmie nasi posłowie równiez mają wystepować z playbacku....
Lepiej będą wypadac, po prostu..

Komentarz został ukrytyrozwiń

"... zmiany pieluch emerytowanej Europie." Dobre.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak będzie do 1 września wtedy wejdą tematy wojenno - szkolne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.