Facebook Google+ Twitter

Madsen kręci w Łodzi

Dziś rozpoczyna się kręcenie zdjęć do filmu „House". Planem zdjęciowym znów stała się Łódź.

fot. Michał TulińskiDziś rozpoczęło się w Łodzi kręcenie zdjęć do filmu „House", w którym główną rolę zagra Michael Madsen, znany z „Kill Billa" i „Sin City. U jego boku wystąpią m.in. Lew Temple i Bill Moseley, Leslie Easterbrook, Reynaldo Rosales i Bill Moseley. W filmie zagra także Paweł Deląg. Reżyseruje Robby Henson. Scenografię tworzy Wojciech Żogała. Autorem zdjęć jest Marcin Koszałka.

 

Pierwszy klaps miał nastąpić o godz. 11, przy ul. Starorudzkiej 46/50Autor zdjęć do filmu Marcin Koszałka i reżyser Robby Henson. fot. Michał Tuliński (Restauracja „Bacówka" na Rudzkiej Górze), gdzie będą kręcone sceny z udziałem Reynaldo Rosalesa. Po godz. 17 zaś - na ul. Scaleniowej 17, gdzie stoi tytułowy „Dom", grać będą Heidi Dipold i Reynaldo Rosales.

„House" to ekranizacja książki Teda Dekkera i Franka Perettiego. Powstaje dla studia 20th Century Fox na zlecenie amerykańskiej firmyNamesake Entertainment. Realizacją filmu w Polsce zajmuje się More Entertainment – spółka producentów Marka Śledziewskiego oraz Wojciecha Frykowskiego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.