Facebook Google+ Twitter

Mafia medyczna zabija szczepionkami

Teoria spiskowa dziejów ma się całkiem dobrze. W najbliższym czasie wybory nie wszystkim podniosą poziom adrenaliny. Z końcem świata też coś nie wyszło, więc dla pozostałych są inne ziejące grozą tematy.

Dowiedziałem się ostatnio, że nad programem moich studiów medycznych czuwała międzynarodowa mafia. Tak dzieje się już podobno od kilkudziesięciu lat. Na You Tube w sposób wirusowy (nomen omen, bo o wirusach tutaj też mowa) ludzie przekazują sobie linki do filmików pewnej pani doktor z Kanady, która doznała olśnienia po 25 latach pracy w zawodzie i wyjawiła światu całą prawdę i tylko prawdę o szczepionkach.

Bijąca się w piersi, nawrócona i jedynie sprawiedliwa lekarka nie wytrzymała presji życia w nieprawdzie i popełniła kryminalną opowieść demaskującą „onych”, którzy postanowili zmniejszyć trochę ludzi na naszej planecie. Podaje nawet liczbę: do 500 mln. Reszta jest „im” nie potrzebna! Skąd ma te dane? Tylko ona i Pan Bóg jedynie wiedzą…

Ubrana w dostojne pomarańczowe szaty, na tle naukowych plansz wygłasza swoją płomienną demaskatorską prezentację. Opowiada, że szczepionki upatrzono sobie, jako humanitarne narzędzie eksterminacji niepotrzebnej części ludzkości, ponieważ łatwiej zrobić wokół zachorowań infekcyjnych szum medialny i przekonać owieczki (tak nazywa otumanionych i przestraszonych ludzi), aby poszły na dobrowolną rzeź, czyli na szczepienia.Oprócz braku wskazań do szczepień z punktu widzenia immunologicznego, według prezenterki, są one celowo zanieczyszczane przez producentów, którzy ani chybi, muszą być w zmowie i wplątani w ten proceder unicestwiania ludzi. Prezentacja jest „fachowa”, nafaszerowana terminologią naukową, tak, aby wyjaśnić tzn. zaciemnić cały problem i przestraszyć jak najwięcej owieczek, żeby już zachować ton przekazu pani doktor. Mechanizm działania tak przygotowanych szczepionek ma być wielotorowy i bardzo perfidny, aby „dobrzy lekarze” nie mogli powiązać negatywnych skutków z przyczyną, czyli szczepieniem. Niszczące działanie na mózg oraz zmniejszenie zdolności obronnych organizmu, to zasadnicze sposoby mające zastąpić kosztowne wojny w procesie ograniczania wzrostu liczby ludności. Poza tym, jak podkreśla pani doktor, takie akcje mogą być bardzo precyzyjnie wymierzane w jakąś konkretną grupę ludzi.
Posłużyłem się cudzysłowem pisząc dobrzy lekarze, ponieważ w tej nowo dostarczonej wiedzy o mafii medycznej już pogubiłem się i nie wiem, czy jestem zakwalifikowany do tych dobrych czy złych. Pani doktor przestrzega, żeby nie dać się zwieść powierzchowności lekarza, bo to podstęp…

Kto kieruje eksterminacją ludzkości?

Oczywiście, finansjera i politycy, całego świata bez wyjątku! Nie ma znaczenia opcja polityczna rządząca w danym kraju Wszyscy są w zmowie! Działania tych wirtualnych decydentów panujących nad współczesnym światem polegają na tym, że wkręcili
medycynę w ten ludobójczy proceder poprzez wspomniany na początku wpływ na program studiów medycznych, sposób kształcenia lekarzy oraz organizowanie mechanizmów ukrywania prawdy.

Reasumując

Ciekawe, czy jeden z naszych polityków walczących z korupcją, tzn. z kardiologią i transplantologią był po lekturze takich sensacyjnych doniesień?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Szczepionki podzieliły już ludzi wystarczająco! Prawda nigdy nie leży po środku. Np. oś koła roweru też nie musi być po środku! Coś pomaga lub szkodzi, co jest uzależnione od wielu czynników. Od pewnego już czasu, prawda leży po stronie tych, którzy mają władzę i wiedzę lub pieniądze. Czasem, to wszystko. Niestety o wszystkim dowiadujemy się zbyt późno. Wiedza nasza o wielu sprawach, rzeczach... jest szczątkowa, lub byle jaka. Jestem pewien, że nie filozofuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Faktycznie, w "misje" nie wierzę, w misjonarzy tym bardziej; a szczególne działajacych "non-profit". Z czego te biedaki dokładają do naszego szcześcia? :):):)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
  • Oświecony
  • 23.07.2011 16:14

@Jadwiga Kowalczyk
W 100% TAK.

Komentarz został ukrytyrozwiń

==>> Oświecony
Z prawdą leżącą pośrodku trzeba bardzo uważać, gdyż jest to prawie to samo, co półprawda, a granica do kłamstwa już nieodległa. Niejednoznaczne pojęcia zamiast pomagać jeszcze bardziej wszystko komplikują. Tak jest zawsze i wszędzie, nie tylko w ochronie zdrowia.
Gdyby były pieniądze na zakup szczepionek, na nic zdałyby się bohaterskie walki pani minister z tymi, co chcieli pod presją społeczną uszczęśliwiać przerażonych ludzi, wyczekujących przecież na "jakieś" działania ze strony władz. W takich momentach argumenty racjonalne są mało skuteczne, a każdy rząd jest oskarżany wtedy o bezczynność.

Pani Jadwiga Kowalczyk
"Co do firm farmaceutucznych, oczywiscie, że idą na całość wciskając coraz to nowe preparaty; albo od dawna wypróbowane pod inną nazwą i ekstra opakowaniu."

Pani Jadwigo... No jak tak można...? Nie wierzy Pani w "misje" tych firm...?

Dwa dni temu jeden z przedstawicieli wręczył mi ulotkę z wielką dumą ogłaszając, że jego dyrektorzy wreszcie określili misję uszczęśliwiania moich pacjentów. Więcej szczegółów nie podam, by nie promować owej "szlachetnej" firmy, działającej na zasadach "non-profit" na rynku. Powiem tylko, że nie jest to jakiś wyjątek w tej branży. Zresztą, w czasach, gdy ideologia zagląda do biznesu takich kwiatków będzie coraz więcej. A wydawałoby się, że ta epoka już bezpowrotnie minęła...

Pozdrawiam serdecznie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyzna Pan jednak - @Oświecony - że szczepienia dzieci przyniosły niespólmnierne korzyści (ospa, Polio, dur, koklusz, tbc itd.)
A że wszystko, cokolwiek wprowadzamy do organizmu, może mieć w osobniczych przypadkach niepożądane działanie uboczne - jest faktem. Przykład - mnie można zabic popełniając zbrodnie doskonałą: podsunąc chytrze jeden z najpopularniejszych preparatów p/bólowych w jakiejkolwiek postaci i minimalnej dawce(nie podam nazwy) i... nie wezwać pogotowia. :)

Co do firm farmaceutucznych, oczywiscie, że idą na całość wciskając coraz to nowe preparaty; albo od dawna wypróbowane pod inną nazwą i ekstra opakowaniu.
Co sie tyczy min. Kopacz - nie zakupiła (bardzo słusznie) szczepionek, nie uległa presji i panice, bo nie istniało w Polsce faktyczne zagrożenie epidemią na skalę zakupów, do jakich próbowano Ją nakłonić. Kobieta przytomna jak mało kto.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oświecony
  • Oświecony
  • 22.07.2011 20:15

Prawda zawsze leży po środku. I w tym przypadku też tak jest. Gdyby nie rozsądek P. Kopacz ponieślibyśmy ogromne koszty zakupu szczepionek, wiele krajów je poniosło bez sensu. Bo okazały się nikomu nie potrzebne. A tylko wiadome lobby nakręcało spiralę strachu, by kupować szczepionki. Dziś tak naprawdę nie o ludzkie życie i zdrowie przemysłowi farmaceutycznemu i mediom chodzi ale tylko o kasę. A to że przy okazji trują ludzi to też częściowo zawoalowana prawda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Drogi Autorze - u nas nieustannie doznają objawień ludzie, którzy przed 25 i wiecej laty głosili całkiem co innego i tylko przy okazji sądowych procesów wychodzi na jaw, że mają na swoich anielskich skrzydłach plamy, których żaden wybielacz nie odbarwi. :)
Vide - proces wielkiego poety Rymkiewicza.

A pani doktor - no cóż. Lekarze na "pomylenie z poplątaniem" też nie są odporni - na ogłupienie nie ma szczepionki.:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.