Facebook Google+ Twitter

"Mag niezależny. Flossia Naren cz.1" Kiry Izmajłowej wkrótce w sprzedaży

W Twoim królestwie nastały dziwne czasy? Doszło do morderstwa, smok porwał i więzi księżniczkę, a zwyczajny detektyw nie wystarcza? A może podejrzewasz, że w Twoim domu są duchy?

Okładka książki / Fot. FSPotrzeba osoby o nadprzyrodzonych, magicznych umiejętnościach, która wnikliwym umysłem i tajemniczymi (lepiej nie dochodzić jakimi) sposobami rozwiąże zagadkę?

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcyW takiej chwili zleceniodawcy drzwiami i oknami przybywają do Flossi Naren - maga niezależnego od spraw „niemożliwych”. Nagle przestaje przeszkadzać, że ta utalentowana kobieta to istota iście jadowita, arogancka i cyniczna. Przestaje przeszkadzać, że jesteś dla niej nikim, bez mrugnięcia okiem splunęłaby na ciebie, a twoją śmierć skwitowałaby wzruszeniem ramion. Przestaje przeszkadzać, że jej usługi kosztują majątek. Nie daj się jednak zwieść pozorom.

I tak cię uwiedzie!

"Mag niezależny. Flossia Naren cz.1" Kiry Izmajłowej będzie dostępny w sprzedaży w połowie kwietnia. Wydawcą książki jest Fabryka Słów, a książka należy do serii "Obca krew".

Strona wydawcy z informacją na temat powieści:
http://fabrykaslow.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.