Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9040 miejsce

"Magazyn kryminalny 997" zdjęty z anteny. Po 24 latach emisji

Każdy zna dziennikarza Michała Fajbusiewicza, autora i prowadzącego "Magazyn kryminalny 997".

Michał Fajbusiewicz - prowadzący i twórca magazynu kryminalnego 997 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Michal_fajbusiewicz.jpg&filetimestamp=20071029225413Po 24 latach magazyn kryminalny 997 został zdjęty z anteny!

Przed rokiem miała miejsce podobna sytuacja, program Michała Fajbusiewicza został zdjęty z anteny TVP2, by po jakimś czasie powrócić na TVP INFO.

Historia programu Michała Fajbusiewicza "Magazyn kryminalny 997"

Sprawy kryminalne poruszane przez magazyn 997 w kolejności chronologicznej

Stona internetowa magazynu kryminalnego Michała Fajbusiewicza 997

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Jan Nowak
  • Jan Nowak
  • 07.09.2011 19:11

Tylko jacyś durni prezesi mogli wyrzucić ten program z anteny tvp2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewelina bednarczyk
  • Ewelina bednarczyk
  • 14.08.2011 21:46

Ja tez bardzo lubilam 997 a teraz niestety juz tego niepokazuja

Komentarz został ukrytyrozwiń
Izusia
  • Izusia
  • 02.03.2011 23:09

Szkoda bardzo, byłam wierną fanką tego programu a przy okazji faktycznie za sprawą 997 wykryto przecież wielu niebezpiecznych przestępców, mam nadzieję, że to tylko przejściowe i program wróci znowu do ramówki TVP2.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Teleniewidz
  • Teleniewidz
  • 16.02.2011 07:49

Zdejmują z ramówki bo sam tam mogą się znaleźć, zarząd telewizji publicznej to banda durniów zdominowanych przez amerykańskie seriale z lat 80 ubiegłego wieku.
Telewizja publiczna powinna być zmodernizowana i jak nie wiedzą jak to zrobić niech spojrzą na BBC tam to jest telewizja i ludzie wiedza za co płacą u nas to tylko gadające głowy i programy o niskiej wartości artystycznej a informacje to już tragedia gorzej niż za starej poczciwej komuny tylko się żalić że abonamentowe wpływy są słabe ale od siebie to nic ta TV nie daje.

ŻENADA ŻENADA

Komentarz został ukrytyrozwiń
jaroslaw hinz
  • jaroslaw hinz
  • 13.02.2011 18:49

to jest super program,wykryto wielu morderców i osób poszukiwanych ale telewizja ma to w dupie

Komentarz został ukrytyrozwiń
jaroslaw hinz
  • jaroslaw hinz
  • 13.02.2011 18:42

panie michale dlaczego telewizja robi takie problemy może znowu puszczac w tvp info tylko pól godziny i taki problem dla tvp 2 decyzja beznadziejna

Komentarz został ukrytyrozwiń
garbi
  • garbi
  • 13.02.2011 18:35

dlaczego 997 nie ma emisji tego super programu,oglądalem prawie wszystkie emisje a teraz prezesi telewizji robią problemy puszczaja beznadziejne seriale a 997 fajbusiewicza nie ma ale mysle ze będą dalsze odcinki

Komentarz został ukrytyrozwiń
jaroslaw hinz
  • jaroslaw hinz
  • 13.02.2011 18:28

dlaczego nie ma emisji 997 puszczaja beznadziejne filmy a ja chce 997 super program

Komentarz został ukrytyrozwiń
bbb
  • bbb
  • 27.01.2011 22:36

I nigdy nie będe płacił abonamentu za durne seriale, programy typu 997 dokumenty emisja jest o 1 w nocy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
koluszki
  • koluszki
  • 13.01.2011 21:38

Nie wyobrazam sobie czwartku bez 997. Zdejmijscie jakis durny serial !!!!