Facebook Google+ Twitter

Magazyn "Sztuka Dekoracji" kreatywnie i dla dzieci

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-07-29 16:08

Od lipca 2011 można zakupić magazyn „Sztuka dekoracji”, w którym profesjonaliści dostarczą czytelnikom porad, inspiracji i gotowych rozwiązań dla domu.

"Dzięki magazynowi, chcemy pomóc naszym Klientom urządzić mieszkanie lub dom Ich marzeń. Specjalnie dla nich, do współpracy przy magazynie zaprosiliśmy ekspertów z różnych branż poczynając od architektów po sprzedawców, którzy na łamach magazynu będą służyć pożytecznymi wskazówkami" dodaje Adam Rosiński Dyrektor Działu Zakupów i Członek Zarządu OBI Polska.

W najnowszym numerze, czytelnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o tym czym charakteryzuje się łazienka rodzinna, jak wybrać płytki ścienne, ceramiczne czy po prostu jak na małej powierzchni wyczarować wygodną i funkcjonalną przestrzeń łazienkową.
Ciekawym dodatkiem jest również wywiad z gwiazdą numeru, tym razem jest to Katarzyna Cerekwicka.

Kolejne trzy numery tematyczne zostały zaplanowane na wrzesień, październik i listopad.
Kupując magazyn „Sztuka dekoracji” pomożemy spełniać marzenia nieuleczalnie chorych dzieci oraz dofinansujemy zakup sprzętu specjalistycznego dla dziecięcych oddziałów szpitalnych.

„W zeszłym roku, dzięki klientom, którzy kupują magazyn „Sztuka Dekoracji” za symboliczną złotówkę, od lipca do grudnia zebraliśmy ponad 260 tys. zł, a potrzeby chorych dzieci są jednak ogromne.” mówi Patrycja Wrobel z fundacji „Dziecięca fantazja”.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.