Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

33554 miejsce

Magda Obrok: nie chcę być drugą Dodą

Stała się sławna dzięki utworowi "Nigdy Więcej". Co ją inspiruje do pisania piosenek i czy widzi siebie na pierwszych stronach brukowców? Magda Obrok, piosenkarka z Chrzanowa, rozmawia z dziennikarzem serwisu Wiadomości24.pl."Magda Obrok to wokalistka jednego sezonu" - czy docierają do ciebie takie komentarze? Jak na nie reagujesz ?
- Moja kariera muzyczna dopiero nabiera rozpędu, powoli kształtują się opinie słuchaczy, ale nie usłyszałam wprost jeszcze takiego komentarza. Być może czeka mnie taki los, nie wiadomo czy słuchacze mnie pokochają, a raczej moja muzykę, tak bardzo jak ja kocham śpiewać... Pokusiłam się o przeczytanie kilku komentarzy w internecie na mój temat i zauważyłam duże zainteresowanie utworem Nigdy więcej i pozytywne opinie zwłaszcza dziewczyn, które odkryły w tym kawałku ich historie miłosne, utożsamiają się z tekstem, tak ja kiedy jeszcze nie miałam własnych utworów. Każdy powinien robić to co lubi, jestem świadoma ze opinie będą rożne, jak rożni są ludzie, ale liczę w tym przypadku na to, że moi fani będą mnie bronić. Mam nadzieję, że muzyka sama będzie mówiła za siebie i nie będę musiała walczyć z tytułem wokalistki jednego sezonu. Niektórzy myślą, że będę kolejną Gosią Andrzejewicz, ale ona też miała swoje dobre chwile, potem wszystko ucichło, ale nawet gdybym miała zaistnieć na jeden sezon, to spełnię swoje największe marzenie.

 / Fot. Fot. - Prywatne zdjecie Magdy Obrok"(..)Nigdy więcej nie będziemy razem, tyle naszych nie spełnionych marzeń" - co zainspirowało cię do napisania takiego tekstu?
- Piosenka Nigdy Więcej była inspirowana życiem, moim życiem prywatnym... została napisana w chwili, gdy myślałam ze moje życie uczuciowe legło w gruzach. To był dla mnie ciężki etap, ale udało się, bo wałczyłam do końca o szczęście. Następny utwór jest przeciwieństwem "Nigdy Więcej", będzie opowiadał o tym co czuję w tym momencie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.