Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14896 miejsce

Magda Sakowska - nowa twarz Polsat News

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-11-28 16:24

Od poniedziałku 1 grudnia na antenie Polsat News pojawi się Magda Sakowska, znana dziennikarka telewizyjna. W Polsat News Sakowska poprowadzi o godz. 20.00, na zmianę z Beatą Grabarczyk i Joanną Wrześniewską-Zygier, codzienny magazyn publicystyczno – informacyjny „To był dzień”.

Magda Sakowska. / Fot. PolsatMagda Sakowska do Polsat News przeszła z TVN24. Z wykształcenia jest socjologiem. Skończyła studia na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Zaraz po obronie pracy magisterskiej w 2001 roku rozpoczęła pracę jako dziennikarz w Radiu Plus. Następnie wyjechała do Frankfurtu, gdzie na Uniwersytecie Viadrina ukończyła podyplomowe studium European Studies.

Po powrocie do Warszawy podjęła pracę w TVN24, najpierw jako redaktor, a po kilku miesiącach dołączyła do grona reporterów. W 2004 roku na 6 miesięcy odeszła z TVN24 i pracowała jako reporterka w RMF FM. Do TVN24 wróciła w 2005 roku. Sakowska była tam wówczas reporterką sejmową i prezenterką weekendowych wydań "Dnia na Żywo". W październiku 2007 roku pożegnała się z reporterami i na stałe dołączyła do grona prezenterów. Od 1 grudnia 2008 roku rozpoczęła pracę w Polsat News jako prowadząca magazyn „To był dzień”.

Honorata Prokopowicz, Polsat

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

czarny
  • czarny
  • 29.09.2011 12:45

po oglądnięciu debaty z palikotem stwierdzam że ta Pani ma poważny problem osobowościowy oraz mały iloraz inteligencji, brak wyczucia dystansu klasy i profesjonalizmu

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia1
  • Kasia1
  • 09.09.2011 20:08

moze i piekna ale jaka inteligentna pff. a Gawryluk jest spoko..

Komentarz został ukrytyrozwiń
miroslaw skowronek
  • miroslaw skowronek
  • 06.06.2011 20:32

skoro wszedlem na te strone tzn magda sakowska to znaczy ze zainteresowala mnie ta pani jako dobra prezenterka-wierze ze bedzie jeszcze lepsza.co do innych prezenterek to niema przymusu ogladania -jest wiele programow mozna przelaczyc na inny i po klopocie!to proste-a pisanie wulgaryzmow zle swiadczy tylko o piszacym.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Filip Kamiński
  • Filip Kamiński
  • 16.04.2011 05:20

masz rację Gawryluk to baba jaga i taka wstrętna jędza !!!! Dobrze że wreszcie poszła na macierzyński !!!!! Za to wydarzenia zyskały nowego widza !!!!

Mam nadzieję na sesję w Playboyu pani Magdy !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kukiz stefan
  • kukiz stefan
  • 28.01.2011 21:47

Jest wiarygodna. Wzbudza sympatię. To dobry wybór.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wydarzenia dziś
  • wydarzenia dziś
  • 24.01.2011 20:28

Dziś Wydarzenia prowadziła Magda Sakowska!!! Jest bardzo piękna i ogląda się ją z duzą przyjemnością. Sądzę, że program zyska na takim odświeżeniu:)Trzymam kciuki za Magdę i Wydarczenia, bo to niezły, obiektywny program!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaarol witenberger
  • kaarol witenberger
  • 23.01.2011 21:46

Sakowska jest 100% profesjonalistką.
To może być wielka szansa dla wydarzeń na odbudowanie pozycji, którą co raz bardziej tracą!

Komentarz został ukrytyrozwiń
SSman
  • SSman
  • 10.01.2011 15:41

No i WSPANIALE na gawryluk nie można spokojnie patrzeć i słuchać wiadomości bo trzeba odruchy wymiotne powstrzymywać!