Facebook Google+ Twitter

Magda Steczkowska `…Nie na zawsze` - romantyczna i energiczna!

Kolejna muzyczna propozycja Magdy Steczkowskiej, płyta przepełniona romantycznymi dźwiękami.

Fot: Okładka płyty Magdy Steczkowskiej - Album „…Nie na zawsze”, wydany w tym roku nakładem wydawnictwa My Music, to kolejna płyta Magdy Steczkowskiej. Każdy dźwięk to podróż uczuciowa, przepełniona romantyczną historią, o której Magda opowiada w każdej z proponowanych piosenek.

„O każdej miłości…”
O miłości, która jak to w życiu bywa, ma różne odcienie kolorów – od tej różowej - słodkiej, aż po tą z intensywnym kolorem - dojrzałą.

Na płycie znajduje się 10 nowych piosenek. Teksty w większości napisała wokalistka, są przepełnione różnymi emocjami, bardzo osobiste, które opowiadają o dobrze nam znanych odczuciach. Gościnnie słowa napisali także Jacek Cygan, Janusz Onufrowicz i Marek Kościkiewicz. Ten ostatni wraz z Filipem Siejką i Adamem Niedzielin, skomponowali muzykę. W nagraniach udział wzięli znani polscy muzycy m.in.: Wiktor Tatarek, Piotr Królik, Filip Siejka, Marek Buchowicz, Kamil Barański, Tomasz Zieliński, Patryk Stachura oraz kwartet smyczkowy. Wspomniany Filip Siejka wraz z Wiktorem Tatarkiem, są producentami albumu.

Każda piosenka została zaśpiewana z wielkim entuzjazmem, z dobrą energią, jaką emanuję Magda. Siostra Justyny Steczkowskiej, również utalentowana muzycznie, nie zbacza na opinie krytyków muzycznych jakoby Justyna utarła jej drogę do sukcesu. Widać po tej płycie, że droga jaką obrała sobie Magda, jest jej własną drogą.
Wszystkie utwory z płyty „…Nie na zawsze” są szczegółowo dopracowane, jest tu sporo przebojowych piosenek. W zasadzie każda mogłaby się stać hitem, bo to sentymentalna podróż po miłości, która czeka każdego z nas.


Magda Steczkowska feat. Kuba Molęda – Gdzieś bez nas – (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=yN_W3glMlFI

Przeczytaj cały tekst:
Przeczytaj cały tekst: Magda Steczkowska `…Nie na zawsze` - romantyczna i energiczna!


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.