Facebook Google+ Twitter

Magda Tul dla W24: Nie mam oporów, żeby zgłosić się do Eurowizji

Współautorzy: Filip Chochół

Magdalena Tul była gościem W24 w cyklu "Znani – nam nieznani". Wokalistka w rozmowie zadeklarowała, że jeśli nadarzy się okazja, będzie próbować swoich sił w najbliższej Eurowizji.

Magda Tul gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" / Fot. Filip ChochółMagdalena Tul to polska wokalistka znana głównie z występów w programie "Jaka to melodia". Jej dokonania muzyczne są jednak dużo większe. Artystka reprezentowała nas podczas ostatniego konkursu "Eurowizji" w Dusseldorfie i mimo że w rankingach przed Eurowizją plasowano ją bardzo wysoko, nie zakwalifikowała się do finału festiwalu.

Podczas wywiadu dla W24.pl w ramach cyklu "Znani – nam nieznani" wyznała, że zamierza spróbować swoich sił w najbliższym konkursie "Eurowizji".

Wokalistka początkowo nie myślała o kontynuowaniu swojej przygody z tym festiwalem, ale niedawno zmieniła swoją decyzję. "Kompletnie nie mam żadnych oporów ani barier przed tym, żeby się zgłosić" – przyznaje Tul. Zapytana, czy nie obawia się powtórzenia sytuacji z ostatniej "Eurowizji", odpowiedziała, że jeśli i tym razem się jej nie uda, to nic się nie stanie, bo nie jest to walka o życie.

Cały wywiad z Magdą Tul dostępny będzie na W24 już wkrótce!

Artystka była już drugim gościem cyklu "Znani - nam nieznani". Wcześniej w W24 gościliśmy aktorkę i wokalistkę - Monikę Jarosińską. Wywiad z nią możesz obejrzeć w artylule: "Może mam zbawiać świat?" - wywiad z Moniką Jarosińską.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Kulus
  • Kulus
  • 26.11.2011 09:11

Wspaniała wiadomość!Bardzo mądre słowa "odpowiedziała, że jeśli i tym razem się jej nie uda, to nic się nie stanie, bo nie jest to walka o życie."Będę trzymała kciuki,i wysyłać sms-y.Nie mogę się doczekać:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Wilczewski
  • Marek Wilczewski
  • 24.11.2011 16:05

I bardzo dobrze, że ma zamiar Magda próbować - niech idzie po to, co jej się należy, czyli po wygraną!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.