Facebook Google+ Twitter

Magda Tul powraca! Premiera teledysku do singla "I Am Who I Am"

Wokalistka znana z telewizyjnych programów i konkursu Eurowizji powraca w wielkim stylu. Już wkrótce ukaże się jej płyta, którą zapowiada singiel "I Aam Who I Am". Artystka podkreśla, że zaczyna nowy rozdział w swoim muzycznym życiu.

Magdalena Tul / Fot. materiały prasoweMagdalena Tul to wokalistka dobrze znana Polakom, m.in. z takich programów jak "Jaka to melodia?" czy "The Voice of Poland". Artystka reprezentowała również nasz kraj również na konkursie Eurowizji. Wokalistka jakiś czas temu gościła w redkacji Wiadomości24.pl. Powiedziała wówczas podczas wywiadu z cyklu "Znani - nam nieznani", że nie zamierza się poddać, gdyż tylko ci, którzy się boją, przestają walczyć. Teraz powraca w wielkim stylu i udowadnia, że warto walczyć o swoje marzenia i realizować swoje plany.

Kilka dni temu miał premierę jej najnowszy singiel "I Am Who I Am", a także teledysk do tego utworu. Klip "I Am Who I Am" to filmowa, pełna metafor, oniryczna opowieść, ilustrująca tekst najnowszej piosenki artystki. Realizacji tego symbolicznego, mierzącego się z kwestiami tożsamości oraz jej zatracenia we współczesnym świecie obrazu podjął się niezależny artysta wizualny o pseudonimie Thedreams.

"I Am Who I Am" zapowiada EP-kę wokalistki, która ukaże się już w listopadzie. Jak zapewnia artystka, zarówno klip, jak i płyta, otwierają nowy, bezkompromisowy rozdział w jej twórczości.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.