Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35812 miejsce

Magda Welc wygrała trzecią edycję "Mam talent"

Najwięcej głosów w finale III edycji "Mam talent" otrzymali: Piotr Lisiecki, Magda Welc i Kamil Bednarek. Kto został zwycięzcą?

11-letnia Magda Welc / Fot. ˆ Tomek Koryszko/PolskapresseZ finałowej trójki najmniej głosów otrzymał Piotr Lisiecki. Trzecią edycję "Mam talent" wygrała Magda Welc, 11-letnia wokalistka z Niedrzwicy Dużej. W finale dziesięciu uczestników walczyło o 300 tys. złotych. Przed ogłoszeniem wyników, Magda powiedziała, że jeśli wygra, kupi rodzicom dom, a sobie nowe skrzypce :-)

Drugie miejsce zajął Kamil Bednarek.

ZOBACZ PIOSENKĘ Z ELIMINACJI W MATERIALE IRENEUSZA MOSICZUKA

Nagrodę specjalną w wysokości 100 tys. złotych, ufundowaną przez firmę Apart, otrzymała Sabina Jeszka.

ZOBACZ TAKŻE: "Mam talent". Dziś monotematyczny finał 3. edycji

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (191):

Sortuj komentarze:

klaudia;*
  • klaudia;*
  • 13.05.2011 20:14

ty kordiankorth sam jestes głupi aaa i zwróć uwage na to jak sie pisze głupi to po pierwsze nie znasz kamila wiec tak o nim nie mow on byl zajebisty jak ci sie nie podobalo to po co sie udzielasz a jeszcze jedo "naj gorszy" sie pisze razem.... zacznij sie ortografii uczyć A KAMIL BYŁ ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY JESTEM JEGO FANKA UWIELBIAM GO MA ZAJEBISY GŁOS :*:*:*****

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ita
  • Ita
  • 23.12.2010 20:23

Byłam zszokowana, że Kamil przegrał...mała ma głos, ale Kamil jest wyjątkowy...Kamil robi karierę i dla mnie mimo wszystko wygrał, a mała wzięła ludzi na litość...

Komentarz został ukrytyrozwiń
MadziaLipi:P
  • MadziaLipi:P
  • 04.12.2010 22:43

do kordiankorth:
słuchaj ja też może nie jestem fanką Magdy Welc ale nie mówie że jest głupia luc coś bo nie wiem tego ponieważ jej nie znaam a ty nie znasz jego wec go nie musisz tak osadzać ...

Komentarz został ukrytyrozwiń
MadziaLipi:P
  • MadziaLipi:P
  • 04.12.2010 22:41

Magda bardzo ładnie śpiewała ale moim zdaniem ... nie ważne że Kamil ma już kase ... jakby coś to miał by jej jeszcze więcej ! Moim zdaniem Kamil miał wygrać ale gratuluje Madziu:
*

Komentarz został ukrytyrozwiń
kordiankorth
  • kordiankorth
  • 04.12.2010 19:54

TO MAGDA WELC RZĄDZI A NIE GUPI KAMIL ON BYŁ NAJ GORSZY

Komentarz został ukrytyrozwiń
anoniim im
  • anoniim im
  • 04.12.2010 13:25

To zadziwiające że po wynikach jest mnóstwo komentarzy negatywnych na temat Magdy, a ludzie tworzą filmiki o tym że głosowanie zostało sfałszowane, i że Kamil powinien wygrać. Dziwi mnie też to że wszystkie możliwe opinie na temat programu mam talent jest, że tak to ujmę zapchane wyrzutami ludzi, którzy głosowali na Bednarka, a sms'y po prostu nie dochodziły. A gratulacje dla Magdy są tak nieliczne, że można je zliczyć na palcach u jednej ręki. KTOŚ w końcu musiał głosować na tą Magdę. Nie wiem, może krasnoludki, bo z tego co widać, ludzie nie byli za nią. Więc?? ?? ??

Komentarz został ukrytyrozwiń
beata
  • beata
  • 01.12.2010 07:02

Mała wydaje się sympatyczna ale miałam nadzieję ze to Kamil wygra!

Komentarz został ukrytyrozwiń
YYYY
  • YYYY
  • 01.12.2010 06:49

MISTRZ KAMIL!! GENIALNY WOKAL!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia
  • Kasia
  • 01.12.2010 06:35

zdecydowanie Kamil był najlepszy!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
jaaaa
  • jaaaa
  • 30.11.2010 16:08

do bartek : tacy sa ludzie, Magda po prostu dobrze nami zamanipulowala, taki jest schow-biznes...skoro Kamila plyta sprzedaje sie jak swieze buleczki, chociaz podejrzewam, wiekszosc plyt kupily dziewczyny, tylko dlatego, ze kamil jest przystojny... aaa i podejrzewam, ze wysylales te smsy tylko dlatego, ze mozna bylo wygrac 25000 zl. i niejeden tak zrobil. ale jesli chodzi i te 100tys to jestem zdania, ze powinien je dostac Kamil za drugie miejsce, to jest bardzo niesprawiedliwe. nie mam nic do kamila, ale on juz ma kase i teraz bedzie ja mial, a Madzia bedzie miala swoj dom i jest git, i oOo. ;))