Facebook Google+ Twitter

Magia Miłości w Krakowie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-12 12:34

"Czy w tym roku czeka mnie wielka miłość?", "Czy mój partner to właśnie ten jedyny?". Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedzi w trakcie weekendu magii miłości w Galerii Krakowskiej - 13 i 14 lutego.

13 i 14 lutego w Galerii Krakowskiej będzie można zasięgnąć porady wróżki i zobaczyć przeznaczenie w czarodziejskiej kuli, czy kartach tarota. Profesjonalny chiromanta odczyta także przyszłość z naszej ręki, a numerolog rozszyfruje nasz portret psychologiczny z pomocą magii liczb.
Przez cały walentynkowy weekend (sobota, niedziela) między 13 a 19 wróżki, numerolodzy i chiromanci będą udzielać darmowych porad. Oprócz wróżb i przepowiadania przyszłości w programie również konkursy dla zakochanych par. Impreza odbędzie się na poziomie -1 Galerii Krakowskiej.

Wszyscy poszukujemy prawdziwej miłości. A walentynki to niezwykły i czarodziejski okres, w którym łatwo uwierzyć, że prawdziwe uczucie jest tuż za rogiem. To również, obok andrzejek, jedno ze świąt najbardziej przepełnionych magią i tradycyjnymi wróżbami. Mówi się chociażby, że pierwsze imię, jakie w tym dniu usłyszymy w radio lub przeczytamy w gazecie będzie imieniem naszej przyszłej miłości. Warto więc mieć się na baczności.

Podobno największe tuzy światowego biznesu nie podejmują żadnych ważnych decyzji bez konsultacji z wróżką czy specjalistą od tarota. Wróżbici i osoby przepowiadające przyszłość wierzą, że nic na świecie nie dzieje się przypadkowo. Wszystkie zdarzenia są powiązane zarówno ze sobą, jak i z rozmaitymi znakami, które można wcześniej zaobserwować i na ich podstawie przewidzieć przeznaczenie.

Również my możemy być „nośnikami” takich znaków. Długość, kształt i układ linii papilarnych na rękach czy data urodzenia, to informacje, z których korzystają wróżbici i numerolodzy by rozszyfrować przyszłość, czy pomóc zrozumieć zdarzenia z przeszłości. Jeśli więc chcecie poznać przyszłość, dowiedzieć się, czy w najbliższym czasie poznacie miłość swojego życia, warto wybrać się w walentynkowy weekend do Galerii Krakowskiej. Tam, w zaciszu małych wróżbiarskich stanowisk, czarodziejska kula pokaże wasze przeznaczenie.


Dagmara Sitek
http://www.strona.krakow.pl/_body.php?id_art=4357

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.