Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1016 miejsce

Magia miłosna. Uroki miłosne

Urok miłosny może mieć zarówno pozytywne jak i negatywne intencje. O tych pierwszych mówimy głównie wtedy, kiedy zależy nam naprawdę na drugiej osobie i czujemy do niej prawdziwe uczucie oparte głównie na miłości.

 / Fot. Egzorcysta.infoOd wielu osób możemy usłyszeć dobre słowa, by żyć tak jakby to miał być nasz ostatni dzień. To skłaniałoby nas do podejmowania od razu wielu decyzji i życia według własnych potrzeb. Niestety w większości przypadkach tak nie jest. Żyjemy niejako w życiu równoległym, gdzie boimy podejmować się decyzje. A to możemy często podzielić na kilka płaszczyzn – zawodowe czy miłosne. Będąc spełnionym w każdym obszarze możemy powiedzieć, że jesteśmy szczęśliwymi ludźmi. Niestety nie zawsze wszystko jest zależne od nas. Niekiedy potrzeba dodatkowych bodźców i działań, które nam w tym pomogą. W porównaniu do życia zawodowego coraz większą uwagę zwracamy na nasze życie miłosne. Wiele jest par na świecie, którym się nie układa. Niekiedy nie trzeba tego nazywać wprost, po prostu to czujemy. Miłość to magia, dlaczego więc sobie nie pomóc stosując takie rozwiązania jak magia tradycyjna? Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele osób nie podchodzi do tego tematu na poważnie. Jednak warto się nad tym zastanowić. Przecież uczucie jakim darzymy naszego partnera czy partnerkę to istna magia. Coś co nie jest widzialne gołym okiem. Ale czujemy to i dajemy odczuć innym z naszego otoczenia. By móc sobie pomóc warto skorzystać z usług profesjonalistów.

Osoby, które w swojej ofercie mają takie propozycje jak urok miłosny. Do kogo jest on głównie skierowany? Oczywiście do osób, które miewają w swoim życiu problemu miłosne. Nie zawsze są to osoby w związkach. Mogą być to także osoby samotne, które cały czas poszukują miłości. Jak to działa? Przede wszystkim mówimy tutaj o zmianach, które są odczuwalne w naszych uczuciach, głównie na podłożu miłosnym. Nie trudno zatem podsumować, że ogólnie cały świat będziemy widzieć w różowych okularach.

Czy stosując urok miłosny mamy się czego bać?

Magia tradycyjna coraz bardziej jest popularna. Z takich procesów jak wróżenie z kart korzysta coraz więcej z nas. Jednak urok miłosny to zupełnie coś innego. Tutaj potrzeba przede wszystkim osoby, która się na tym zna. Pomimo tego, że jest to biała magia to nie należy tego traktować jak coś zupełnie niewinnego. Musimy mieć tą świadomość, że źle wykonany rytuał możemy mieć swoje złe konsekwencje. Dlatego też tak dużo mówi się o tym, by wybierać do tego sprawdzone osoby z doświadczeniem, które pomogą nam to przejść bez większych przeszkód. Ile należy czekać na efekty? Zazwyczaj są one natychmiastowe. Należy mieć równocześnie świadomość, że niekiedy należy poczekać nieco dłużej. Co nie oznacza, że zupełnie nie będzie to działało. Wręcz przeciwnie.

Nasza klątwa będzie działała, ale powoli. Wiele osób zadaje sobie pytanie czy nie jest w tym nic złego?


Tutaj każdy ma inne spojrzenie na końcowy efekt. Urok miłosny może mieć zarówno pozytywne jak i negatywne intencje. O tych pierwszych mówimy głównie wtedy, kiedy zależy nam naprawdę na drugiej osobie i czujemy do niej prawdziwe uczucie oparte głównie na miłości. Niestety wiele osób ma negatywne intencje. Rzucając na inną osobę miłosną klątwę możemy chcieć mieć nad nią władzę. W konsekwencji cały czas nią manipulować. Dlatego też przed skorzystanie z uroków jakimi są biała magia należy dobrze przemyśleć swoje intencje. Urok miłosny ma sens, kiedy odczuwamy prawdziwą miłość do drugiej osoby. Między nami musza być zdrowe relacje, oparte na prawdziwych uczuciach. Co ważne, w przypadku ,kiedy decydujemy się na tego typu rytuały musimy mieć absolutną pewność, że chcemy być z daną osobą. Musimy zdawać sobie sprawę, że rzucenie klątwy jest o wiele prostszym procesem niżeli jej zdjęcie. Dlatego musimy być bardzo pewni swoich uczuć.
Nie wskazane jest, by za pewien czas znudzić się daną osobą, ponieważ ją nadal będą obejmowały czary. Jak możemy zatem to podsumować?


Z pewnością magia tradycyjna budzi w nas pewnego rodzaju ciekawość, ale i strach. Ale z pewnością objawia się on niewiedzą na dany temat. Znając już podstawowe informacje na temat uroku miłosnego z pewnością warto mieć to na względzie. Nie jest to prosty proces, który można szybko odwrócić w drugą stronę. Dlatego też nasza decyzja powinna być w 100% przemyślana. Czy przez to wszystko należy się bardzo bać? Absolutnie nie. Takie rytuały są bardzo często wykonywane. Jednak należy pamiętać o czymś bardzo ważnym – głównie powinniśmy kierować się wyborem pośród profesjonalistów. Nawet biała magia nie jest polem do zabawy. Mówimy tutaj o poważnych sprawach, które będą miały swoje konsekwencje w naszym prawdziwym życiu. Dlatego też nasza decyzja musi być solidnie przemyślana. Jednocześnie musimy wiedzieć, że wszystko jest dla ludzi. Mając szczere i dobre intencje taki urok miłosny i każda inna magia tradycyjna nie jest w stanie nam wyrządzić żadnych szkód. Dlatego też jeśli już tradycyjne metody nam nie pomagają, a my nadal nie mamy pomysłu jak być z osobą, którą kochamy to wydaje się, że taki rytuał będzie dla nas wręcz idealnym rozwiązaniem. Jest on także skierowany do osób, które są już w związku i chcą go w pewien sposób naprawić.

Mając czyste intencje możemy spodziewać się zadowalających nas efektów.

Sprawdź na http://egzorcysta.info/index.php?p=1_7_uroki-milosne

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Dziękuję serdecznie za aktywność. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję komentującym inteligencji!

Moja mnie zawiodła, gdy próbowałem to zrozumieć...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale nie tym wierszem..? :

" Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby! "
;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Milosc to emocje o ktorych najlepiej jest rozmawiac wierszem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie wskazane jest, by za pewien czas znudzić się daną osobą, ponieważ ją nadal będą obejmowały czary.
------

Przecież odpowiedz jest trywialna: rzucić klątwy na siebie nawzajem i pozamiatane.
Na wieki wieków. ;)


Jednocześnie musimy wiedzieć, że wszystko jest dla ludzi.
---------

Musimy wiedzieć, że jak ktoś mówi, że "wszystko jest dla ludzi", to nie wie, o czym mówi.
Powrót do szkoły wskazany i przećwiczenie stosowania kwantyfikatorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.