Facebook Google+ Twitter

Magia świąt czyli dobro jest w każdym z nas

I jak tu nie wierzyć w magię świąt. Okres ten szczególnie działa na ludzi. Każdy z nas chce chociaż raz w roku, zrobić coś pozytywnego dla drugiego człowieka. Ale są i takie organizacje, które czynią dobro przez cały czas.

 / Fot. Jolanta Maria BudniakRadio Plus Śląsk w 2008 roku zaproponowało mieszkańcom miast śląskich, włączenie się do akcji "Przyjdźmy, pomóżmy". Powiodło się, pomysł ten sprawdził się na tyle, że jest kontynuowany do dzisiaj. Tym razem wszystkie zebrane przez mieszkańców Zabrza dary, "trafiły" do chorego Mikołaja i jego ojca.

 / Fot. J.M.BudniakZostały również przygotowane paczki dla uczniów Szkoły podstawowej nr 7 w Zabrzu. Fundatorami byli ludzie o wielkich sercach: pracownicy zabrzańskiego Urzędu Miejskiego (Wydziału Turystki i Promocji oraz Wydziału Ekologii).

Wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na apel: Przyjdź, pomóż, podziel się, ja jako organizator tych przedsięwzięć, serdecznie dziękuję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Radosnego 2012 1 każdego następnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Darek Wiśniewski
  • Darek Wiśniewski
  • 27.12.2011 14:33

Ci, którzy najbardziej potrzebują pomocy, najczesciej o nia nie proszą, bo sie wstydzą. Takich znaleźć - to jest wlasnie sztuka prowadzenia akcji charytatywnych...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marcin Szałkiewicz
  • Marcin Szałkiewicz
  • 27.12.2011 14:27

Ludzi dobrej woli naprawdę jest mnóstwo, trzeba tylko dac im szansę, żeby okazali swoje serce. Dlatego tak ważni są właśnie organizatorzy takich akcji, jak ta opisana, bo nie wszyscy umieją to robić... Połaczenie serca i umiejetnosci organizacyjnych toi rzadka cecha...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.