Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7146 miejsce

Magiczne "&fmt=18". Sprawdź sam!

Nie wszyscy jeszcze wiedzą o magicznym kodzie "&fmt=18", dzięki któremu jakość filmików odtwarzanych w popularnym serwisie youtube wzrasta. Widać to gołym okiem! Zobacz sam!

Po lewej gorsza jakość filmiku, po prawej lepsza. / Fot. screenGian, 21-letni mieszkaniec USA, jako pierwszy znalazł sposób na poprawę jakości plików na youtube. Od tamtego czasu do dziś w komentarzach pod jego profilem podziękowało mu ponad 750 osób. Wszystko dzięki magicznemu "&fmt=18".

Jak w łatwy i szybki sposób poprawić jakość filmików na youtube? To proste! Dopisz krótki kod "&fmt=18" do URL filmików. Zarówno jakość obrazu jak i dźwięku poprawi się natychmiastowo. Wpisanie tego kodu oznacza zmianę normalnego wideo w strumieniowe wideo w wysokiej rozdzielczości.

Poprawę widać gołym okiem. / Fot. screenPo odkryciu tego kodu przez Giana youtube wprowadziło zmiany w ustawieniach. Teraz każdy może oglądać filmiki w wyższej rozdzielczości pod warunkiem, że zaznaczy w ustawieniach na swoim koncie opcję: "Mam szybkie łącze. Zawsze odtwarzaj filmy w wyższej jakości, jeśli są dostępne." Jeżeli nie masz i nie chcesz zakładać konta na youtube kod "&fmt=18" jest dla ciebie jak znalazł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

+ i zaraz wypróbuję ten kod :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+

Komentarz został ukrytyrozwiń

rzeczywiście działa, dzięki!!! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) dzięki, przyda się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.