Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6000 miejsce

Mają pomysł na Krajowy Rejestr Długów! [KRD – MIEJSCEM PRACY]

Badania przeprowadzone przez Keralla Research Instytut Badań i Rozwiązań B2B pokazują, że aż 32,4% wszystkich aplikujących w 2015 roku do Krajowego Rejestru Długów zrobiło to ponieważ mieli świetny pomysł na wizerunek firmy.

 / Fot. KRDKrajowy Rejestr Długów kojarzy się im również z samodzielnością oraz możliwością zarabiania dużych pieniędzy. Być może to właśnie one są motorem do prześcigania się w pomysłach na rozwój firmy. Aż 16,6% aplikujących nie wyobraża sobie pracy w innej firmie.

Kandydaci szukają ofert pracy przez portale rekrutacyjne – robi to, aż 82,9% wszystkich osób, które złożyły aplikację. Równie ważną rolę odgrywa tradycyjna gazeta 21,7% oraz polecenie od rodziny czy też znajomych.

43,2% aplikujących stwierdziło, że chętnie aplikowałoby ponownie do Krajowego Rejestru Długów.

Głównym motywem pracy w KRD jest chęć zapewnienia sobie lepszych zarobków, możliwość rozwoju zawodowego oraz osiągnięcie stabilności na gruncie zawodowym. Aż 25,4% aplikujących zaznacza, że praca w KRD rozwinie ich umiejętności.
Wśród głównych zalet KRD najczęściej wymieniane są ciekawe wyzwania – stanowią 53,2% wszystkich odpowiedzi. Dodatkowym atutem jest elastyczny czas pracy oraz satysfakcja z pracy w renomowanej firmie.

Aplikanci zapytani o wady najczęściej odpowiadali, że jest to strach przed trudnymi wyzwaniami oraz kontakt z wieloma osobami.

Warto zaznaczyć, że w Krajowym Rejestrze Długów, aż 49,5% pracowników pracuje ponad dziesięć lat.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.