Facebook Google+ Twitter

Maja Sablewska o cudownej diecie, nowym zawodzie i samorealizacji

Znana menadżerka gwiazd Maja Sablewska bywa ostatnio gościem popularnych programów śniadaniowych, gdzie z entuzjazmem dzieli się wiedzą na temat diety, która zmieniła jej życie. Wraz z dietą zmienia również zawód.

Maja Sablewska zyskała popularność jako menadżerka takich gwiazd jak Doda, Edyta Górniak czy Marina Łuczenko. Znamy ją również z jury programu wyłaniającego nowe talenty muzyczne. Po programie X-Factor długo nie było o niej słychać, jednak ostatnio znowu zaczęła pojawiać się w znanych porannych programach telewizyjnych z nowym przekazem. O czym mowa?

Maja twierdzi, że od ponad roku zafascynowana jest dietą, dzięki której całkowicie zmieniło się jej życie. Sprawiła ona, że czuje się lepiej i lepiej funkcjonuje. Stosowanie diety ma same plusy - twierdzi Sablewska. Według niej jest to przede wszystkim nowy sposób życia. Zmiana nawyków żywieniowych była nieodzowna, gdyż jak twierdzi źle się czuła, źle wyglądała i miała fatalne wyniki badań krwi.

Trafiła wtedy do ośrodka medycznego, z którym obecnie współpracuje. Tam dowiedziała się o owej diecie. Terapia, o której mowa to terapia fenotypowa czyli dopasowanie diety do fenotypu człowieka. Oznacza to, że każdy człowiek powinien jeść produkty dopasowane do swojego indywidualnego kodu metabolicznego. Opracowanie takiej diety jest dość trudne, gdyż wiele produktów musi zostać wykluczonych, a pomimo to nie może w niej zabraknąć
potrzebnych składników odżywczych.

Sablewska z entuzjazmem opowiada o plusach, jakie w jej życiu przyniosła zmiana nawyków żywieniowych. Wraz ze zmianą diety zmienia także zawód. Nie będzie już menadżerem, a doradcą wizerunkowym. Teraz chce doradzać gwiazdom jak wyglądać i kreować wizerunek. Twierdzi, że zawsze chciała robić to co lubi, a doradzanie jest bliższe jej sercu niż bycie menadżerem.

Komentarz
Mimo tych wszystkich pozytywnych aspektów wynikających ze zmiany sposobu życia i całej filozofii związanej z dietą fenotypową, którą stosuje Sablewska, obserwujący ją ludzie widzą zupełnie coś innego w jej wyglądzie zewnętrznym. Mianowicie "zmęczoną", bladą cerę, potargane przesuszone włosy w nieładzie i niechlujny ubiór. Czy rzeczywiście powinna zostać doradcą wizerunkowym? Jak to się mówi - "szewc bez butów chodzi".

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ewelina BOYD, W-wa
  • Ewelina BOYD, W-wa
  • 12.04.2012 16:14

Maja SABLEWSKA/INFO. (BIOLOGICZNA POMOC !!). *****

PRAWIDŁOWA BIOLOGICZNIE, PROZDROWOTNA METODA ODŻYWIANIA:
Tzw. dla współczesnego człowieka powinna AKCEPTOWAĆ wszelkie uwarunkowania naszej przyrody, ewolucją narzucone REGUŁY. Stanowi to trudny problem, ale bez badań; krew, wydzieliny, wydaliny, pierwiastki włosa, jest to absolutnie niemożliwe.

WTEDY MOŻNA TYLKO PRZERZUCAĆ SIĘ PSEUDO REGUŁAMI:
Na węch i czucie, również przypuszczenia. Kto zada sobie trud i zbada jak podnosi się poziom cukru przy poszczególnych produktach, jaki jest wpływ tłuszczów i jak, tj. w jakiej ilości się odkładają, jak organizm oddziaływuje na rodzaje białek itd. to wyniki dla wszystkich ludzi są niemal identyczne ew. drobna skala technicznego błędu.

A WIĘC; PRZY ZWALCZANIU OTYŁOŚCI, WAŻNA JEST WIEDZA:
Klasyfikująca pożywienie na kategorie uwzględniające zawartość tłuszczów, NISKICH węglowodanów, WYSOKICH węglowodanów; tj. tych które sprzyjają powstawaniu otyłości i cukrzycy typu 2, a które nie, oraz pozostałych składników. Stosunkowo prostym jest zaznajomić się z tabelami pożywienia wg tzw. INDEKSU ŻYWIENIOWEGO, tj. IŻ produktu. To wystarcza, aby samemu DECYDOWAĆ o łatwym doborze składników swojej diety, co stanowi na szczęście, rozwiązanie trudnego problemu dotyczącego zwalczania obu chorób. Lekarz rodzinny zdecydowanie, też nam to potwierdzi.

Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, Edyty Górniak bym nie zaliczał. Mierny poziom intelektualny. Hymn do dzisiaj pamiętam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.