Facebook Google+ Twitter

Majewski i Reszka: Palikot to największa prostytutka polityczna

Janusz Palikot zaatakował wczoraj dziennikarzy "Wprost" - Michała Majewskiego oraz Pawła Reszkę. Zarzucił im między innymi, iż zostali uznani przez SDP za "hieny dziennikarskie". "Palikot to cyniczny oszust" - odpowiadają, mu dziennikarze.

 / Fot. Łukasz Gdak/Poznań Nasze MiastoWe wczorajszej "Kropce nad i" Janusz Palikot zaatakował dziennikarzy tygodnika "Wprost", którzy przeprowadzili wywiad z jego byłą żoną. Palikot powiedział, że Majewski z Reszką otrzymali od SDP tytuł "hien roku". Dodał, że dziennikarze "Wprost" stoczyli się i dzisiaj reprezentują dziennikarską degrengoladę.

Palikot miał pretensję do dziennikarzy, że wykorzystują jego spawy rodzinne do własnych celów i uznał to za podłe. Majewski z Reszką widzą, to trochę inaczej. Uważają, że Palikot boi się swojej żony: ""Palikot byłą żonę, która ma go za kanciarza najchętniej by zakneblował. Jak sama wspominała chciał zakazać jej notarialnie wypowiedzi na swój temat. Całkiem nieźle" - piszą we "Wprost".

Palikot nie chciał o tej sprawie rozmawiać, z Moniką Olejnik. "Nie chcę na ten temat rozmawiać. Niech pani się nad tym zastanowi pani redaktor" - mówił do Moniki Olejnik. Przez moment wydawało się, że kontrowersyjny polityk przerwie program i wyjdzie ze studia. Olejnik jednak wycofała się i pozwoliła swojemu rozmówcy zmienić temat dyskusji.

Majewski z Reszką uważają zarzuty Palikota za nieprawdziwe. Nazywają go cynicznym oszustem: "Janusz Palikot to cyniczny oszust. Powiedział, że SDP nadało nam tytuł „hien dziennikarskich”. Nigdy czegoś takiego nie było. Mówił, że przegraliśmy z nim wszystkie procesy. Nie przegraliśmy z nim żadnego procesu – co więcej, nawet takiego procesu nie było" - piszą, we "Wprost".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Jurek Malicki
 • Jurek Malicki
 • 23.05.2012 12:15

Łapę sowieckich służb, czuć w Polsce, od momentu gdy wygrał wybory Obama, Rosja położyła łapę, a sługusy Polscy politycy ich wspierają ...... również Palikot!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Semka
 • Piotr Semka
 • 23.05.2012 11:13

@Jurek Malicki
Podaje tobie źródła do przeczytania i zweryfikowania swej wiedzy.Tu jest dalszy ciąg tej wiedzy ,a którą z tobą się chcę podzielić .


http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=534:kim-sa-kaczynscy-&catid=44:sensacje&Itemid=53

Życzę tobie owocnego czytania , w skupieniu słuchania i oczywiście REFLEKSJI .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Semka
 • Piotr Semka
 • 23.05.2012 11:08

@Jurek Malicki
Podaje tobie źródła do przeczytania i zweryfikowania swej wiedzy.Tu jest dalszy ciąg tej wiedzy ,a którą z tobą się chcę podzielić .


Majewski i Reszka: Palikot to największa prostytutka polityczna
http://www.youtube.com/watch?v=Rf9M2eG5Zwk&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń
tak niestety jest
 • tak niestety jest
 • 23.05.2012 11:01

Palikot jest zdrajcą i gra na korzyść Rosji, wraz z obecnym antypolskim rządem .... to wyrażnie widać,kim są ci skorumpowani ludzie i bez zasad moralnych. Dla nich zdrada to chleb powszedni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Semka
 • Piotr Semka
 • 23.05.2012 10:55

@Jurek Malicki
Podaje tobie źródła do przeczytania i zweryfikowania swej wiedzy.

http://www.bhpekspert.pl/Article325.html
Tajemnice ojca Rydzyka (II)

KIM SĄ KACZYŃSCY? Cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=BgslDlN5QNA

Kim są Kaczyńscy? Losy polskiego złota zrabowanego przez faszystów z USA i GB. Inwigilacja internetu przez ABW
http://kefir2010.wordpress.com/2012/02/09/kim-sa-kaczynscy-losy-polskiego-zlota-zrabowanego-przez-faszystow-z-usa-i-gb-inwigilacja-internetu-przez-abw/

http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/film-dokumentalny-o-tadeuszu-rydzyku-zobacz

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
 • Jurek Malicki
 • 23.05.2012 10:40

Palikot ---- to dzieło Rosyjskich i Polskich służb specjalnych, do rozbijania opozycji,a szczególnie PiS i niszczenia wartości chrześcijańskich (kościoła). Patriotyczna opozycja ma być zniszczona; bo jest śmiertelnym zagrożeniem dla obecnego post sowieckiego systemu i tzw. Salonu III RP.

Wyjaśnienie zamachu smoleńskiego, też nie jest na rękę obecnej ekipie ,bo to dla nich również śmierć polityczna !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
didi
 • didi
 • 23.05.2012 09:53

Katoliczka ale jesteś naiwna ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katoliczka
 • Katoliczka
 • 23.05.2012 09:45

Jeden pan trzech imion, a który nie dostał się do sejmu ciągle mówił tak :"banda czworga opanował polskie życie polityczne i gospodarcze"Wiesz o jakich partiach mówił ?Nie?!
Nie będę ciebie męczył to powiedział o :Jarosławie Kaczyńskim(PC , PiS) , Donaldzie Tusku(UW , KLD , PO), Leszek Miller (PZPR , SLD), Waldemar Pawlak(ZSL . PSL).
FAKTYCZNIE ROTACYJNIE TA BANDA CZWORGA ROZKRADAŁA I DALEJ TO ROBI POLSKĘ .
Ruch Palikota to faktycznie jest kij w szprychę i wielu już zauważa , że wyborcą otwiera oczy .
Nawet SLD podpisała zdradziecki Konkordat a Suchocka jest w nagrodę do tej pory ambasadorem w Watykanie.
Wielu ludziom i katolikom otworzył oczy ,że ten obecny Kościół rzymskokatolicki w Polsce ,nie utożsamia się ze Stefanem Wyszyńskim , Sapieha a nawet z Janem Pawłem II.Teraz to jest maszynka do okradania i bogacenia się na uczciwych Polakach i oczywiście katolikach .Patrz ojciec Tadeusz Rydzyk, malwersacje i oszustwa Komisji Majątkowej etc.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Wink, W takim razie gratuluje! Naprawdę uważa pan, że Palikot wbija kij w mrowisko PO?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karzeł
 • Karzeł
 • 22.05.2012 22:43

Palikot jest po to aby "zagospodarować" debili i libertynów.Stanowią oni 5% społeczeństwa ,ale w sytuacji kiedy głosuje połowa uprawnionych ten wynik można podwoić, oczywiście procentowo.Ale aby zmobilizować debili i libertynów Palikot musi szokować.To cała tajemnica jego "ekstrawagancji".W rzeczywistości to wyważony polityk.A że szkodzi Polsce?Cóż, nie on pierwszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.