Facebook Google+ Twitter

Majewski i Reszka: Palikot to największa prostytutka polityczna

Janusz Palikot zaatakował wczoraj dziennikarzy "Wprost" - Michała Majewskiego oraz Pawła Reszkę. Zarzucił im między innymi, iż zostali uznani przez SDP za "hieny dziennikarskie". "Palikot to cyniczny oszust" - odpowiadają, mu dziennikarze.

 / Fot. Łukasz Gdak/Poznań Nasze MiastoWe wczorajszej "Kropce nad i" Janusz Palikot zaatakował dziennikarzy tygodnika "Wprost", którzy przeprowadzili wywiad z jego byłą żoną. Palikot powiedział, że Majewski z Reszką otrzymali od SDP tytuł "hien roku". Dodał, że dziennikarze "Wprost" stoczyli się i dzisiaj reprezentują dziennikarską degrengoladę.

Palikot miał pretensję do dziennikarzy, że wykorzystują jego spawy rodzinne do własnych celów i uznał to za podłe. Majewski z Reszką widzą, to trochę inaczej. Uważają, że Palikot boi się swojej żony: ""Palikot byłą żonę, która ma go za kanciarza najchętniej by zakneblował. Jak sama wspominała chciał zakazać jej notarialnie wypowiedzi na swój temat. Całkiem nieźle" - piszą we "Wprost".

Palikot nie chciał o tej sprawie rozmawiać, z Moniką Olejnik. "Nie chcę na ten temat rozmawiać. Niech pani się nad tym zastanowi pani redaktor" - mówił do Moniki Olejnik. Przez moment wydawało się, że kontrowersyjny polityk przerwie program i wyjdzie ze studia. Olejnik jednak wycofała się i pozwoliła swojemu rozmówcy zmienić temat dyskusji.

Majewski z Reszką uważają zarzuty Palikota za nieprawdziwe. Nazywają go cynicznym oszustem: "Janusz Palikot to cyniczny oszust. Powiedział, że SDP nadało nam tytuł „hien dziennikarskich”. Nigdy czegoś takiego nie było. Mówił, że przegraliśmy z nim wszystkie procesy. Nie przegraliśmy z nim żadnego procesu – co więcej, nawet takiego procesu nie było" - piszą, we "Wprost".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 23.05.2012 12:15

Łapę sowieckich służb, czuć w Polsce, od momentu gdy wygrał wybory Obama, Rosja położyła łapę, a sługusy Polscy politycy ich wspierają ...... również Palikot!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Semka
  • Piotr Semka
  • 23.05.2012 11:13

@Jurek Malicki
Podaje tobie źródła do przeczytania i zweryfikowania swej wiedzy.Tu jest dalszy ciąg tej wiedzy ,a którą z tobą się chcę podzielić .


http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=534:kim-sa-kaczynscy-&catid=44:sensacje&Itemid=53

Życzę tobie owocnego czytania , w skupieniu słuchania i oczywiście REFLEKSJI .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Semka
  • Piotr Semka
  • 23.05.2012 11:08

@Jurek Malicki
Podaje tobie źródła do przeczytania i zweryfikowania swej wiedzy.Tu jest dalszy ciąg tej wiedzy ,a którą z tobą się chcę podzielić .


Majewski i Reszka: Palikot to największa prostytutka polityczna
http://www.youtube.com/watch?v=Rf9M2eG5Zwk&feature=related

Komentarz został ukrytyrozwiń
tak niestety jest
  • tak niestety jest
  • 23.05.2012 11:01

Palikot jest zdrajcą i gra na korzyść Rosji, wraz z obecnym antypolskim rządem .... to wyrażnie widać,kim są ci skorumpowani ludzie i bez zasad moralnych. Dla nich zdrada to chleb powszedni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Semka
  • Piotr Semka
  • 23.05.2012 10:55

@Jurek Malicki
Podaje tobie źródła do przeczytania i zweryfikowania swej wiedzy.

http://www.bhpekspert.pl/Article325.html
Tajemnice ojca Rydzyka (II)

KIM SĄ KACZYŃSCY? Cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=BgslDlN5QNA

Kim są Kaczyńscy? Losy polskiego złota zrabowanego przez faszystów z USA i GB. Inwigilacja internetu przez ABW
http://kefir2010.wordpress.com/2012/02/09/kim-sa-kaczynscy-losy-polskiego-zlota-zrabowanego-przez-faszystow-z-usa-i-gb-inwigilacja-internetu-przez-abw/

http://www.twojewiadomosci.com.pl/content/film-dokumentalny-o-tadeuszu-rydzyku-zobacz

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 23.05.2012 10:40

Palikot ---- to dzieło Rosyjskich i Polskich służb specjalnych, do rozbijania opozycji,a szczególnie PiS i niszczenia wartości chrześcijańskich (kościoła). Patriotyczna opozycja ma być zniszczona; bo jest śmiertelnym zagrożeniem dla obecnego post sowieckiego systemu i tzw. Salonu III RP.

Wyjaśnienie zamachu smoleńskiego, też nie jest na rękę obecnej ekipie ,bo to dla nich również śmierć polityczna !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
didi
  • didi
  • 23.05.2012 09:53

Katoliczka ale jesteś naiwna ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Katoliczka
  • Katoliczka
  • 23.05.2012 09:45

Jeden pan trzech imion, a który nie dostał się do sejmu ciągle mówił tak :"banda czworga opanował polskie życie polityczne i gospodarcze"Wiesz o jakich partiach mówił ?Nie?!
Nie będę ciebie męczył to powiedział o :Jarosławie Kaczyńskim(PC , PiS) , Donaldzie Tusku(UW , KLD , PO), Leszek Miller (PZPR , SLD), Waldemar Pawlak(ZSL . PSL).
FAKTYCZNIE ROTACYJNIE TA BANDA CZWORGA ROZKRADAŁA I DALEJ TO ROBI POLSKĘ .
Ruch Palikota to faktycznie jest kij w szprychę i wielu już zauważa , że wyborcą otwiera oczy .
Nawet SLD podpisała zdradziecki Konkordat a Suchocka jest w nagrodę do tej pory ambasadorem w Watykanie.
Wielu ludziom i katolikom otworzył oczy ,że ten obecny Kościół rzymskokatolicki w Polsce ,nie utożsamia się ze Stefanem Wyszyńskim , Sapieha a nawet z Janem Pawłem II.Teraz to jest maszynka do okradania i bogacenia się na uczciwych Polakach i oczywiście katolikach .Patrz ojciec Tadeusz Rydzyk, malwersacje i oszustwa Komisji Majątkowej etc.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Grzegorz Wink, W takim razie gratuluje! Naprawdę uważa pan, że Palikot wbija kij w mrowisko PO?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karzeł
  • Karzeł
  • 22.05.2012 22:43

Palikot jest po to aby "zagospodarować" debili i libertynów.Stanowią oni 5% społeczeństwa ,ale w sytuacji kiedy głosuje połowa uprawnionych ten wynik można podwoić, oczywiście procentowo.Ale aby zmobilizować debili i libertynów Palikot musi szokować.To cała tajemnica jego "ekstrawagancji".W rzeczywistości to wyważony polityk.A że szkodzi Polsce?Cóż, nie on pierwszy.