Facebook Google+ Twitter

Majewski zostanie pozwany za rajstopy posłanki Hojarskiej?

Dzisiejsze "Życie Warszawy" donosi, że Danuta Hojarska chce pozwać Szymona Majewskiego do sądu za złote pierścionki i białe rajstopy, w które ubrał aktorkę parodiującą posłankę Samoobrony w "Rozmowach w tłoku"

- Majewski zrobił ze mnie prostą, wiejską babę! - denerwuje się posłanka Danuta Hojarska. Nigdy nie chodziłam w białych rajstopach, nie nosiłam też tylu złotych pierścionków. Tymczasem w programie ciągle tak mnie przedstawiają - argumentuje. - W dodatku parodiująca mnie aktorka ma dekolt porośnięty jakąś sierścią. A ja przecież jestem normalną kobietą! - oburza się Hojarska.

if (NJB('srodtekst')) { document.getElementById('rekSrd05').style.display='block';}Posłanka "Samoobrony" jest oburzona sposobem przedstawienia jej osoby w programie "Szymon Majewski Show". Chodzi o "Rozmowy w tłoku", w których aktorzy parodiują znane postaci ze świata polityki i show-biznesu, wśród nich właśnie Hojarską.

- Mój prawnik już pracuje nad pozwem. Najpóźniej w przyszłym tygodniu trafi do sądu - zapowiada posłanka. Mam poczucie humoru na swój temat, ale nie zgadzam się na fałszowanie obrazu mojej osoby - dodaje posłanka na łamach "Życia Warszawy".

Twórcy satyrycznego programu podkreślają w gazecie, że większość bohaterów pozytywnie przyjmuje satyrę na swój temat. Jerzy Urban parodiującego go aktora zaprosił na imprezę urodzinową tygodnika „Nie”. Żona prezydenta RP Maria Kaczyńska po tym, jak Majewski pokazał jej wejście do samolotu z reklamówką w dłoni, wysłała do programu torbę z kanapkami i jajkami. Do przesyłki dołączyła liścik: „Teraz wie pan, co jest w środku. Proszę nie nakruszyć”.

* A co Ty sądzisz o zarzutach posłanki Hojarskiej i samym programie?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Hmm, posłanka Hojarska to moja ulubiona postać w tym programie :D Ale tak na poważnie, to przydałby się chyba większy dystans do siebie. Chyba że pani poseł nie rozumie idei parodii. Ale czasem zastanawia mnie, czy te wszystkie programy satyryczne lub występy kabaretów nie skłaniają polityków do jakiejś refleksji... ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.