Facebook Google+ Twitter

Major Hubal w internecie

Major Henryk Dobrzański i jego oddział był tematem wielu książek i publikacji. Od niedawna ma również swoje miejsce w internecie.

Strona poświęcona majorowi Henrykowi Dobrzańskiemu Hubalowi / Fot. Łukasz KsytaOd kilku tygodni działa w sieci strona w całości poświęcona majorowi Henrykowi Dobrzańskiemu „Hubalowi” i Hubalczykom. Stronę stworzyli ludzie, dla których „Hubal” jest uosobieniem wszelkich żołnierskich cnót i symbolem heroicznej postawy. W skład komitetu redakcyjnego wchodzą: Andrzej Dyszyński oraz Łukasz Ksyta.

Stronie majora „Hubala” patronuje Krystyna Dobrzańska-Sobierajska (córka majora „Hubala”), która wystosowała do redakcji list gratulacyjny. Oto jego treść: "Byłam bardzo wzruszona i szczęśliwa, gdy ujrzałam w internecie stronę poświęconą Hubalowi. To wspaniale, że i w tym nowoczesnym środku przekazu istnieje pamięć o moim bohaterskim ojcu. Strona zawiera rzetelne informacje ciekawie zaprezentowane i zapewne zainteresuje szerokie grono internautów. Dziękuję serdecznie zespołowi redakcyjnemu!"

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do zespołu i mieć swój udział w tworzeniu strony komitet redakcyjny zaprasza do odwiedzenia strony majorhubal.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.