Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20510 miejsce

Majowe grillowanie w Beskidach

Jeśli nie masz pomysłu na majowy wypoczynek lub weekend? Wybierzesz się do Ustronia w Beskidzie. Tutaj na pewno nie zaznasz nudy. Nawet mało wytrawny piechur dojdzie na szczyt Klimczoka.

Polędwica i krupnioki z grilla z flaszką schłodzonego piwa beskidzkiego. Fot. Rajmund Czok / Fot. Widok na kurort Ustroń z sanatorium "Równica" fot. Rajmund Czok / Fot. Ustroń to miejscowość wyjątkowa ze względu na specyficzny mikroklimat oraz przebogatą panoramę sanatoriów. Pobyt w tym uroczym kurorcie Beskidu, dostarczy mnóstwo pożytecznych atrakcji i emocji zarówno młodym starszym.

Ustroń, miasteczko położone w Beskidzie, uznawane jest za najchętniej odwiedzającą miejscowość przez wszelkiej maści turystów, docenia zwłaszcza przez kuracjuszy. Tutaj w licznych sanatoriach, oddalonych od centrum miasta, można podreperować nie tylko ciało, alej zszargane zdrowie i nerwy.

 / Fot.
Najcenniejszym walorem jest tutejszy mikroklimat, działający nie tylko na ludzki organizm leczniczo, także urodę. W połączeniu z górskim mikroklimatem, cera staje się bardzie elastyczna i rozświetlona. Wpływ posiadają również tutejsze źródła wody mineralnej -
znane jako „Ustronianka”
Bacówka przy sanatorium TULIPAN Fot. Rajmund Czok / Fot.
Wizytówką Ustronia jest olbrzymia bryła sanatorium „Równica” wraz z jego zapleczem rehabilitacyjnym . Ale nie tylko, bowiem na całym podnóżu osadzonych jest kilkanaście innych sanatoriów o rzadko spotykanym kształcie, cieszących się ogromną renomą zarówno krajowych i zagranicznych kuracjuszy i turystów.

plik 4 prawa]
Jeśli nie masz pomysłu na majowy wypoczynek lub weekend? Wybierzesz się do Ustronia w Beskidzie.. Tutaj na pewno nie zaznasz nudy. Nawet mało wytrawny piechur dojdzie na szczyt Klimczoka.
Przy grillu w bacówce przygrywała góralska kapela. Fot. Rajmund Czok / Fot. raj
Wiosną największym powodzeniem cieszą się jednak malownicze szlaki turystyczne, których jest kilkanaście. Ale szlaki są przede wszystkim dla osób o zdrowych nogach i lubiących górskie wyzwania. Dla pozostałych niezapomnianym przeżyciem może być grill w bacówce przy skocznej muzyce góralskiej kapeli.

.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.