Facebook Google+ Twitter

Majowe konkursy zostały rozwiązane!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-29 15:26

Rozwiązaliśmy wszystkie trzy majowe konkursy Wiadomości24.pl. Poniżej znajdują sie linki do poszczególnych rozwiązań. Zapraszamy do czytania i gratulujemy wygranym!

Konkurs z serialem Dr House - rozwiązanie
Konkurs z materiałami weekendowymi - rozwiązanie
Konkurs na recenzję filmu "Push" - rozwiązanie

O co chodziło?

Majówka, majówką, ale na Wiadomości24.pl warto i trzeba zaglądać, nawet w trakcie odpoczynku. Przygotowaliśmy dla Was moc weekendowych konkursów z nagrodami, w których mamy nadzieję zdecydujecie się wziąć udział.

Przed Wami trzy sposobności na zdobycie atrakcyjnych nagród.

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/konkurs_do_wygrania_boksy_z_drugim_sezonem_dr_house_a_95731.html / Fot. screenTradycyjnie, jak co weekend ogłosiliśmy konkurs na najciekawsze piątkowo-sobotnio-niedzielne materiały. Tym razem większy, bo majówkowy. Do wygrania aż dziesięć zestawów z atrakcyjnymi prezentami. Więcej informacji - tutaj.

Ponad dwadzieści godzin doskonałej rozrywki czeka na tych, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie związanym z serialem "Dr House". Boksy z drugim sezonem medycznego tasiemca są na wyciągnięcie ręki.

I wreszcie, szansa na wiosenne szaleństwo w sklepach firmy "New Yorker". Vouchery na zakupy do wygrania w konkursie związanym z filmem "Push". Więcej szczegółów tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.