Facebook Google+ Twitter

Majówka 2011. Pomysłu na majowy weekend szukamy w internecie

Za dwa dni majówka, a ty jak co roku nie masz pomysłu na wyjątkowe spędzenie tego wolnego czasu? Nie potrafisz zaplanować romantycznego wypadu za miasto? Potrzebna pomoc? Przeczytaj poradnik.

 / Fot. Dee.lite Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0Jeśli wpiszemy w wyszukiwarkę słowo "majówka" w 0,06 sekundy dostaniemy ponad 3,5 miliona wyników wyszukiwania. Wszystko podane na srebrnej tacy: oferty romantycznych wyjazdów tylko we dwoje, wycieczki dla całej rodziny, propozycje koncertów i imprez plenerowych, a nawet pomysły na zakupowe wojaże po Europie.

Jak można spędzić majówkę? Ofert i pomysłów jest bardzo dużo. Parada parowozów, wycieczka do Disneylandu (ok. 1328 zł), rejs jachtem (1100 zł), imprezy motoryzacyjne (5-100 zł), bicie gitarowego rekordu Guinnessa oraz oczywiście ogromny wachlarz wycieczek we wszystkie zakątki świata.

Na forach internetowych można znaleźć wypowiedzi internautów o planach spędzenia wolnych  / Fot. Radomil Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0dni. Większość wypowiadających się internautów zamierza gdzieś wyjechać: w góry, nad morze czy też w szalone tournee po europie. Bardzo popularny jest pospolity wyjazd za miasto.

Pojawiły się także witryny internetowe w całości wypełnione pomysłami na majówkę i niezbędnymi poradami. Jedna z witryn poucza nawet co trzeba zrobić i jaki formularz wypełnić, gdy w trakcie majówki zgubimy bagaż na lotnisku. Inny serwis z kolei przypomina o zabraniu w romantyczną podróż rzeczy niezbędnych takich jak płatki róży, wino, świece i oczywiście pachnące olejki.

Niektóre porady oferowane przez majówkowe serwisy wydają się oczywistymi jak na przykład: "Jeśli masz dziecko, pamiętaj o zatrudnieniu opiekunki na czas swojej nieobecności". Tak więc merytoryczna treść tego typu "sezonowych" witryn czasami wydaje się być sprawa dyskusyjną.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.