Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13119 miejsce

Majówka na Skarpie już 27 maja!

Najważniejszym ustaleniem ostatniego spotkania partnerów projektu Warszawskiej Drogi Kultury, było określenie dnia inauguracji Skarpy. Majówka na Skarpie 27 maja br. ma być słoneczna, kreatywna i interesująca. Obecność obowiązkowa!

Warszawska Droga Kultury-mapa / Fot. Warszawska Droga KulturyDzień, w którym odbędzie się inauguracja Skarpy to nie tylko święto: Niedziela Zesłania Ducha Świętego, ani też przedchrześcijańskie obchody święta wiosny znane jako zielone świątki. To również ostatnia niedziela maja - ostatnia z możliwych majówek, którą warto spędzić na dobrej zabawie w równie Warszawska Droga Kultury-mapa / Fot. Warszawska Droga Kulturydobry towarzystwie i ciekawym miejscu. A Skarpa jest ciekawa.

Wszystkie instytucje zaangażowane w projekt Warszawskiej Drogi Kultury, a mające swoją lokalizacje na Skarpie, otworzą swoje drzwi. Będzie można zwiedzić punkty na WDK całej Skarpy. Począwszy od Cytadeli, a skończywszy na Królikarni. Skarpa rozciąga się bowiem ponad granicami dzielnic. Jej bogactwo jest poza podziałami, sektorami. Tylko współpraca wszystkich jednostek zaowocuje interesującym dniem, pełnym życia i dobrej zabawy. Włączają się w ten projekt nie tylko instytucje, ale i kawiarnie, artyści czy mieszkańcy.

Od przedpołudnia do zmierzchu 27 maja Skarpa będzie tętnić życiem i śmiechem. 27 maja jest to data idealna. Gwarancja dobrej pogody blisko 100 proc. Obecność warszawiaków niezbędna. Warto tam być.

O przebiegu prac nad projektem będę informować wszystkich czytelników i DO na bieżąco.

Innymi ustaleniami spotkania były:

- poszerzenie nazwy obywatelskiej grupy na "Warszawska Droga Kultury na Skarpie".

- wybranie grupy dziesięciu osób, która zajmie się kwestiami identyfikacji wizualnej projektu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mam coś do przeanalizowania. Może...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.