Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6084 miejsce

Majówka Porsche w Lublinie

W miniony weekend Porsche Club Poland z siedzibą w Lublinie zorganizował ogólnopolski zlot fanów, sympatyków i właścicieli samochodów marki Porsche.

pierwszy dzień imprezy. Stoisko Porsche na placu Zamkowym. / Fot. Krzysztof StanekWeekendowa impreza pod nazwą Perłowy Rajd Porsche Club Poland rozpoczęła się w piątek od wizyty w Automobilklubie Lubelskim. Następnie wszystkie załogi przejechały na plac Zamkowy gdzie po powitaniu przez prezydenta Lublina Adama Wasilewskiego nastąpiła prezentacja właścicieli i ich pojazdów.W czasie pokazu na placu Zamkowym. / Fot. Krzysztof Stanek Wśród nich można było podziwiać całą gamę modeli i roczników. Prezentowano zarówno pojazdy najnowsze jak i te sprzed ponad trzydziestu lat. Samochody zupełnie nowe zaprezentował salon samochodowy Porsche Centrum Warszawa. Na zakończenie dnia organizatorzy zaplanowali paradny przejazd ulicami Lublina.

Drugi dzień stał pod znakiem rajdowych emocji. Rano wszyscy uczestnicy zlotu pojawili się na Torze Lublin. Odbył się tu jeden planowy przejazd wszystkich pojazdów, które następnie udały się na malownicząwiekowe już Porsche 911 walczyło dzielnie. / Fot. Krzysztof Stanek przejażdżkę trasą Lublin-Nałęczów-Kazimierz Dolny. Również tutaj na rynku można było podziwiać przepiękne dzieła projektantów z Zuffenhausen. Po południu cała kawalkada powróciła na tor, aby tu zmierzyć się jeszcze raz. Tym razem publiczność dopisała. RownieżTuż przed startem... / Fot. Krzysztof Stanek organizatorzy postarali się o moc atrakcji. Dla urozmaicenia imprezy kierowcy nie ścigali się tylko z czasem, ale zmierzyli się również w bezpośredniej rywalizacji, pokonując każdy w przeciwnym kierunku swoją część toru. Imprezę odwiedził kierowca rajdowy Sebastian Stec. Kibice mogli liczyć na ciepły posiłek, napoje i urozmaiconą oprawę muzyczną. Każdy mógł wziąć udział w konkursie na typowanie najbardziej eleganckiego auta. Dzień zakończył się ogłoszeniem wyników i paradą ulicami Lublina.

Ostatni dzień był dniem bez publiczności. Klubowicze przejechali na lotnisko w Ulężu aby tam raz jeszcze ze sobą rywalizować. Impreza zakończyła się ogłoszeniem wyników z całego weekendu i wręczeniem nagród. Organizatorzy mają nadzieję że rajd ten stanie się imprezą cykliczną i już planują przyszłoroczną wizytę w Lublinie. W tym roku przy organizacji pomagały Perła Browary Lubelskie, Porsche Centrum Warszawa i Automobilklub Lubelski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.