Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13808 miejsce

Majówka we Wrocławiu. KNŻ, Hey, Dżem, Coma i inni

Majówka we Wrocławiu upłynie pod znakiem koncertów na Wyspie Słodowej. 2 i 3 maja wystąpi łącznie 12 wykonawców. KNŻ, Hey, Dżem, Coma, czy Myslovitz to tylko niektórzy z nich. Sprawdź, kto zagości na scenie w tym roku!

http://jarekpepkowski.pl/ http://picasaweb.google.pl/fotkola / Fot. Jarek PępkowskiMajówka na Wyspie Słodowej to już wrocławska tradycja. Kolejny raz zwolennicy rockowej muzyki przez dwa dni będą bawili się przy dźwiękach popularnych polskich zespołów. Niezmiennie miejscem koncertów będzie Wyspa Słodowa położona w centrum Wrocławia, a 2 i 3 maja wystąpi na niej 12 wykonawców.

Dzień pierwszy


Muzyczny maraton rozpocznie się 2 maja o godz. 13. Na scenie jako pierwszy pojawi się, znany z telewizyjnego show „Mam Talent”, Kamil Bednarek. Młody wykonawca, wraz ze swoim zespołem Star Guard Muffin, będzie miał niełatwe zadanie rozruszania zgromadzonej publiczności.

Następnie na scenie zagości Monika Brodka. Jej ostatni album „Granda” zebrał bardzo dobre recenzje krytyków i słuchaczy. Wrocławska publiczność miała już okazję bawić się przy dźwiękach jej muzyki. Zobaczymy, czy i tym razem Monika porwie wrocławskich słuchaczy.

Kolejni na scenie pojawią się muzycy grupy Happysad. Polskie teksty i rockowe melodie sprawiają, że grupie z roku na rok przybywa słuchaczy. W trakcie występu nie zabraknie hitów grupy, takich jak „Zanim Pójdę”, „Noc Jak Każda Inna”, czy tych z nowej płyty „Mów mi dobrze”, jak np. „Made In China”.

Polskich tekstów nie będzie dość podczas występu kolejnej grupy z Krzysztofem "Grabażem" Grabowskim na czele. Strachy na Lachy to zespół dobrze znany wszystkim fanom polskiego rocka.

Kolejnym zespołem, który z pewnością porwie zgromadzonych, będzie Myslovitz. Aktualnie muzycy pracują nad nowym albumem. Zobaczymy zatem, czy odkryją rąbek tajemnicy i zagrają coś nowego. Jedno jest pewne – tłumy śpiewać będą m.in. „Długość dźwięku samotności”.

Poniedziałkowe występy zamykać będzie gwiazda rodzimego rocka. Kazik Staszewski do Wrocławia przyjedzie ze swoim najcięższym muzycznym projektem - KNŻ. Osobowość Kazika i ostre gitarowe granie, połączone ze świetnymi tekstami, doskonale sprawdza się na takich festiwalach. Pewnie tak będzie i tym razem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.