Facebook Google+ Twitter

Majowy SPORTOWY KRAKÓW

Zarząd Infrastruktury w Krakowie czwartek 16 maja zorganizował konferencje prasowa na temat Krakowskie Sportowe Imprezy, które odbędą się od najbliższego piątku do niedzieli 19 maja.

Przedstawiciel Firmy Land Team Pan Lech Piasecki, Krzysztof Kowal dyrektor ZIS Kraków, Prezes Polskiego Związku Kajakowego Józef Bejnarowicz. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówW Krakowie zaprezentują się trzy imprezy:

Międzynarodowe Regaty w Kajakarstwie Slalomowym o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa.

Impreza odbędzie w dniach 17 - 19 maja na krakowski torze kajakowym Krakowskiego Klubu Kajakowego przy ul. Kolna niedaleko stopnia wodnego Kościuszko. Jest to najnowocześniejszy obiekt sportowy tego typu w Polsce.Plakat Międzynarodowych Regat w Kajakarstwie Slalomowym. / Fot. scan plakatu

Impreza rozpocznie się w piątek o godzinie 8.00 w formie treningu. W sobotę 19 maja o godzinie 9.15 rozpoczną się zawody w konkurencjach: kajaki jedynki mężczyzn oraz kobiet, kanadyjki jedynki mężczyzn i kobiet jak też kanadyjki dwójki mężczyzn.

Niedzielny poranek o godzinie 9.00 odbędzie się półfinał. Natomiast finał rozgrywany będzie od 12.30.

1 Wyszehradzki Rajd Kolarski

Kolarze wystartują w piątek 17 maja w stolicy Węgier w Budapeszcie, po przejechaniu 533 km przez Węgry, Czechy aby w sobotę w godzinach porannych tj. około godziny 9.00 zawitać w Krakowie.

Krakowska meta będzie w pobliżu Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana przy al.3 Maja.

Na zlecenie Polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP przygotowaniem i realizacja tej imprezy zajmuje się znany były kolarz Pan Czesław Lang.

Plakat SKANDIA MARATON Lang Team. / Fot. Scan okładkiSKANDIA MARATON Lang Team

W bieżącym roku impreza skład się z sześciu edycji: 27 kwietnia odbyła się w Warszawie, Krakowie sobotę 18 maja, Krokowej 25 maja, Dąbrowie Górniczej 8 czerwca, Bytowie 15 czerwca i zakończy się w Kwidzynie 28 września.

Impreza w Krakowie po raz trzeci odbędzie się start i meta tradycyjnie na Błoniach. Organizatorzy organizacyjnie zaproponowali cztery dystanse o długości:
- Rodzinną paradę 11 km,
- Mini 22 km,
- Medio 66 km,
- Grand Fondo 88 km.

Początek imprezy w sobotę 18 maja o godzinie 11.00.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.