Facebook Google+ Twitter

MAK - ostateczna wersja raportu

Dzisiaj MAK opublikował ostateczną wersję raportu w sprawie katastrofy smoleńskiej, w którym uwzględnił tylko 20 do 25 uwag strony polskiej, resztę uznawszy za uwagi emocjonalne, nie merytoryczne.

"Co do istoty przekazanych uwag, komisja techniczna może odnotować, że nie mają one charakteru technicznego, lecz są skierowane na określenie odpowiedzialności i winy poszczególnych osób i stron, co nie jest przedmiotem badania technicznego" - przewodniczący Komisji Technicznej MAK Aleksiej Morozow.

Zdjęcie raportu MAK / Fot. http://www.mak.ru/russian/info/news/2010/files/pic17-2.jpgUwagi strony polskiej do raportu MAK

Raport MAK w języku angielskim

Strona internetowa MAK

Jarosław Kaczyński raport MAK nazwał zakpieniem z Polski oraz obwinił za taki bieg wypadków premiera Donalda Tuska.

Edmund Klich, akredytowany strony polskiej przy MAK, stwierdził, że raport jest niepełny.

Zachodnie i rosyjskie media powielają informacje zawarte w raporcie MAK, które zdecydowanie obciążają winą za spowodowanie katastrofy załogę i czołowych pasażerów Tu154M.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

EWa jankowska
  • EWa jankowska
  • 14.01.2011 13:37

Tylko kompletny idiota może wziąć ten raport poważnie. Problem polega na tym, ze nalezy go obalić i to na arenie międzynarodowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kasia Polańska
  • Kasia Polańska
  • 12.01.2011 22:49

Ze znanych okoliczności wynika niezbicie, że POLSCY PILOCI PONOSZĄ BEZPOŚREDNIĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za katastrofę ! Pośrednią, - organizatorzy przelotu. Gdzieś na końcu można stwierdzić zaniedbanie kontrolerów lotu na lotnisku. CZY JESTEŚMY NARODEM TCHÓRZLIWYCH KRETYNÓW, dającym się zakrzyczeć opętanym oszołomom wbrew logice i rozumowi. Pamiętacie jeszcze jak było z CASĄ i śmigłowcem z Millerem ? KTO zawinił ? CZŁOWIEK !!! ...i to polski , nie ruski. Żydobójstwa w/g Grossa" wchodzą" WAM gładko, bez protestów. Ale żeby polski pilot był człowiekiem mogącym popełnić błąd .... toż to szok i ruski spisek. Żal .... ściska .

Komentarz został ukrytyrozwiń
ania
  • ania
  • 12.01.2011 20:31

czyli nasz premier jak zawsze "dał d..." - jak była możliwość bezstronnego wyjaśnienia sprawy z udziałem ekspertów miedzynarodowych, to oddał sprawę Putinowi, a teraz "zachodnie.. media powielają informacje zawarte w raporcie MAK", to musztarda po obiedzie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.