Facebook Google+ Twitter

Makabra w diecezji Cairns w Australii. Tragedia młodego chłopca

Mimo, że sprawa nie jest nowa to warta przypomnienia. Młody chłopiec przez 7 lat był wykorzystywany seksualnie przez osoby którym zaufał.

Pedofilami byli jego przybrani rodzice. "Małżeństwo" gejowskie tworzące "normalną rodzinę". Od adopcji w 2005 roku uczyli go zachowań seksualnych i gwałcili. Co gorsze przekonywali go, że takie zachowanie jest normalne. Dziecko nauczono również jak ma się zachowywać w przypadku rozmów z policją czy też z opieką społeczną. W momencie adopcji dziecko miało 6 lat.

Lecz to nie wszystko. Gejowska para "dzieliła się" chłopcem z innymi pedofilami, oferując jego usługi za pośrednictwem internetu. To właśnie w ten sposób policja wpadła na ich trop. Na komputerze zboczeńca zatrzymanego w Wellington w Nowej Zelandii znaleziono zdjęcie dziecka i przeprowadzono dochodzenie.

Gejowska para została zatrzymana w Kalifornii na początku ubiegłego roku. Jednego ze zboczeńców skazano na 40 lat więzienia, drugi czeka na wyrok.

*Skąd w tytule diecezja Cairns? To perfidne wykorzystanie rad redakcji. Skandale kościelne sprzedają się jak świeże bułeczki, podczas gdy tragedie takie jak ta, są ledwo wzmiankowane. A że diecezja to też jakieś określenie geograficzne...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Zamiatanie pod dywan dotyczy u nas większości sytuacji, kiedy winowajcę wspiera jakaś instytucja. Tak było w przypadku Kroloppa, który molestował chórzystów już w latach 60-tych, a skazany został w 2004 r. Tak było w głośnym przypadku proboszcza z Tylawy.
I najgorszą rzeczą jest w tej chwili licytowanie się, kto ma więcej dzieci na sumieniu - homoseksualiści, trenerzy, nauczyciele czy duchowni. Dla dobra dzieci (a ono jest priorytetem) należy zmierzać do tego, żeby żadne środowisko nie chroniło dewiantów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety najlepszym tematem dla mediów jest oskarżanie księży na długo zanim sąd rozstrzygnie czy są winni. Oskarżenia wobec homoseksualistów są zamiatane pod dywan.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak widać, tam się z pedofilami nie pieszczą. Najwyższa pora przenieść to na nasze polskie podwórko.
Autor napisał:
"Skandale kościelne sprzedają się jak świeże bułeczki, podczas gdy tragedie takie jak ta, są ledwo wzmiankowane."
Aktualizacja właściwie wyjaśnia, dlaczego tak się dzieje. W przypadku opisanej przez Pana tragedii winni zostali wykryci, ujęci i ukarani w sposób, który na wiele lat uniemożliwi im przestępcze działania wobec dzieci. W Polsce to wciąż tak nie działa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aktualizacja - drugi zboczeniec dostał wyrok 30 lat pozbawienia wolności. Niestety bez kastracji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby dotyczyło polskich księży, byłoby na czołówkach. Jak dotyczy gejów, to "oj tam, wszędzie są tacy".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Artykuł dedykuję Łukaszowi Brzezickiemu, gdyż w jednym z komentarzy nie mógł się doczekać aż coś napiszę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.