Facebook Google+ Twitter

Makabra w hodowli psów urodzonych do zabijania

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2009-03-24 08:12

Mieszkańcy Kuźnicy, w gminie Zelów (w pow. bełchatowskim), są wstrząśnięci i przerażeni. Odkryli, że ich sąsiad w skandalicznych warunkach hoduje psy tresowane do zabijania.

Na drastycznych zdjęciach i filmie, które można znaleźć w internecie (www.zwierzak.org.pl), można zobaczyć m.in., jak dwa psy z hodowli rozszarpują trzeciego / Fot. Polskatimes.plZaniepokoiły ich szczątki zwierząt, które znajdowali na polach i fetor, który unosi się wokół hodowli.

Na posesji właściciel w małych klatkach trzyma kilkadziesiąt psów rasy tosa inu, która zaliczana jest do najagresywniejszych ras na świecie. W ramach treningu właściciel szczuje psy na siebie, a te się zagryzają.

O sprawie stało się głośno, kiedy w internecie pojawiło się wstrząsające nagranie, na którym widać jak dwa rozwścieczone psy rozszarpują trzeciego. - Nagrałem to telefonem komórkowym. Wyłączyłem go, gdy psy rozszarpały jednego z nich na drobne kawałki, a wnętrzności rozniosły po podwórku - mówi Zbigniew Kołodziejski. - Dalej nie mogłem nagrywać.

Kołodziejski, mieszkający w sąsiedztwie dzikiej hodowli, mówi, że od czasu, gdy właściciel psów sprowadził się do okolicy, przeżywa gehennę. Agresywne zwierzęta wielokrotnie uwalniały się i terroryzowały jego i żonę. Często w ostatniej chwili udawało im się uniknąć pogryzienia. W sąsiedztwie słychać było przeraźliwy skowyt psów.

Postanowił sam sprawdzić, co dzieje się w hodowli. Podszedł do wysokiej siatki okalającej posesję. Był przekonany, że to właściciel znęca się nad czworonogami. To co zobaczył, przeszło jego oczekiwania.

Pan Zbigniew, aby nagłośnić sprawę nagranie umieścił w internecie. Nie ma wątpliwości, że psy szkolone są do zabijania i walk za pieniądze. - Ten człowiek szkoli je do walki, bo chyba nie na pokaz mody - mówi.

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

karolina jankowska
  • karolina jankowska
  • 08.10.2010 21:37

współczuje psom :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Okropna sprawa, przecież to jest niewiarygodne co tam się wyprawia :( Aż w sercu kluję ;(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.