Facebook Google+ Twitter

Maksymalne stężenie Testosteronu w Spodku po raz kolejny!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-02-04 09:27

12 i 13 lutego po raz kolejny w katowickim Spodku odbędzie się impreza "Testosteron - Męski Maraton" której każdy prawdziwy mężczyzna nie ma prawa przegapić!

 / Fot. plakat Testosteron Męski Maraton12 i 13 lutego po raz kolejny organizatorzy imprezy "Testosteron - Męski Maraton", firma Profi Partners, zgromadzili w jednym miejscu wszystko to, co dla prawdziwych mężczyzn jest życiową pasją. Testosteron to właściwie 12 imprez w jednym miejscu i czasie. Program Testosteronu i różnorodność stref robi niesamowite wrażenie.

Atrakcje i strefy "Testosteron – Męski Maraton 2011":

Strefa Motocykli Custom - eliminacje europejskie, w których weźmie udział ponad 100 unikalnych motocykli customowych. Wszystko to na galerii zewnętrznej Spodka.

Speed/ProfiAuto – najszybsze i najbardziej pożądane samochody i motocykle świata.
Wyjątkowe maszyny powodujące szybsze bicie serca u motoryzacyjnych maniaków. Nietypową atrakcją będą dwa profesjonalne symulatory jazdy WRC.

Sporty Walki w akcji – dwa dni full-contactowych walk podczas pojedynków K1 oraz najstarszego w Polsce turnieju MMA w kimonach "irigumi-Go".

Gala MMA Challengers 6 - w niedzielę o godzinie 17 rozpocznie się prestiżowa gala, w której podziwiać można będzie umiejętności najlepszych polskich fighterów. Zaplanowano 10 zawodowych pojedynków - 7 z nich na zasadach MMA, a 3 pozostałe w formule K1. Walką wieczoru będzie pojedynek o pas MMA Chalengers. Poza tym 4-osobowy turniej wagi superciężkiej.

Testosteron Music Festival – kilkanaście kapel rockowych i hip-hopowych zaprezentuje się na Scenie Czarnej podczas dwu dni imprezy Teststeron.

Miss IQ&Beauty – podziwiaj najpiękniejsze dziewczyny, które zaprezentują nie tylko swoje wdzięki, ale popiszą się również swoją nieprzeciętną inteligencją podczas wyborów na Scenie Pomarańczowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.