Facebook Google+ Twitter

Maksymilian Trepkowski - prośba o pomoc

Maksymilian ma problemy z wątrobą, produkuje ona za mało antytrypsyny, enzymu odpowiedzialnego za prawidłową pracę płuc. Choroba powoduje bardzo dużo powikłań, głównie marskość wątroby i rozedmę płuc.

Maksymilian jedzie na badania dokładnie 11 maja, więc podam jakie wyniki będą już po kontroli. Dziecko ma również termin na obóz rehabilitacyjny na 23 czerwca 2010 r.

Podaję wszystkie informacje na temat Maksymiliana Trepkowskiego:
nadzieja-dla-maxia.bloog.pl
dzieciom.pl
fotosik.pl
liver.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

z zyciorysu Maksia:

-"JESTEM Maksymilianek urodziłem się 13 10 2006r w piątek, mieszkam z mamą tatą siostrą i babcią. wieku 5 tygodni zachorowałem na zapalenie płuc co gorsza miałem gronkowca złocistego w gardle mama płakała a ja po 3 tygodniach walki znowu byłem w domku lecz nie na długo bo w styczniu miałem znowu zapalenie puc i znowu znalazłem się w szpitalu potem wyszedłem do domku a w kwietniu znowu miałem chore puca i tak moje małe pucka chorowały 5 razy miałem kolejne badania wynik i tak nikt nie wiedział czemu tak często choruję.aż pani docent Stasiak z białostockiej kliniki zrobiła mi dodatkowe badanie i okazało się że mam rzadką chorobę NIEDOBÓR ALPHA 1 ANTYTRYPSYNY.powikłań tej okropnej choroby jest wiele jednak najczęstsze to marskość wątroby i rozedma płuc. TERAZ MAM 2 LATKA i OSIEM MIESIĘCY CZUJĘ SIĘ DOBRZE MAMA CODZIENNIE ROBI MI INHALACJE I OKLEPUJE PLECKI ABYM LEPIEJ ODDYCHAŁ JESTEM POGODNYM I RADOSNYM CHŁOPCEM MAMA BABCIA I TATA NIE POZWALAJĄ ŻEBYM PŁAKAŁ CAŁY CZAS MNIE ROZWESELAJĄ, jednak moje leczenie i rehabilitacja są kosztowne, dlatego bardzo proszę ludzi o dobrych serduszkach o pomoc w zgromadzeniu pieniążków na moje leczenie, ciągłe wyjazdy na badania i rehabilitację,
Wszelkie darowizny można wpłacać na moje subkonto w fundacji

FUNDACJI DZIECIOM "Zdążyć z Pomocą"
http://www.dzieciom.pl/6034

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.