Facebook Google+ Twitter

Mała aktorka pomoże psom

8-letnia Matylda Kawczak, najmłodsza aktorka serialu „Galeria”, tak jak jej bohaterka Małgosia, mocno przejęła się losem psów w schroniskach i postanowiła im pomóc.

Matylda Kawczak, czyli serialowa Małgosia / Fot. materiały prasowe ATM Grupa"Serialowa Małgosia przez przypadek przeczytała w gazecie o chorym psie ze schroniska, który potrzebuje lekarstw. Dziewczynka zainteresowała się nim i postanowiła kupić mu lekarstwa. Chcąc zdobyć pieniądze zdecydowała się sprzedać swoje ulubione komiksy. Zamiast iść do szkoły idzie z nimi na targ" - czytamy w informacji prasowej producenta serialu. Historia ma swój happy end, bo Małgosia przekazała utargowane pieniądze schronisku.

Biorąc wzór ze swojej bohaterki, Matylda Kawczak, 8-letnia aktorka serialu "Galeria" także postanowiła pomóc podopiecznym ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Kupiła karmę i wkrótce dostarczy ją czworonogom. Postanowiła też "skrzyknąć" szkolne koleżanki i kolegów i zachęcić do tego samego.

Zofia Białoszewska, dyrektor Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu poinformowała, że karma się przyda, zwłaszcza w puszkach, ale najbardziej potrzebne jest ludzkie serce, które przygarnie któregoś z podopiecznych schroniska.

"Galeria" to nowy serial TVP 1. Akcja rozgrywa się w tytułowej galerii handlowej. Reżyserem jest Ryszard Zatorski, znany m.in. z "Dlaczego nie!", "Tylko mnie kochaj", "Kilerów dwóch", "Na dobre i na złe".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.