Facebook Google+ Twitter

Mała Scena Bemowska – po raz pierwszy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-10-06 16:51

W poniedziałek 10 października na Małej Scenie Bemowskiej wystąpi zespół Zeucide. Prezentacje jak co tydzień rozpoczną się o godz. 19 w Bemowskim Centrum Kultury.

Mała Scena Bemowska to inicjatywa Urzędu Dzielnicy Bemowo, nastawiona na promowanie lokalnej kultury. Celem konkursu jest wspieranie młodych twórców w dążeniu do „wyjścia z garażu”. Najlepsze (wg publiczności i internautów) zespoły otrzymają nagrody oraz wystąpią na finale imprezy. Czekamy na potwierdzenie nazwy drugiego zespołu.

W poniedziałek 10 października, po godzinie 19 o głosy lokalnej publiczności zabiegać będą dwa zespoły związane z Dzielnicą Bemowo. Pierwszy z nich, Zeucide grający głównie utwory i napisane przez swojego wokalistę - Zeusa. Mocy piosenkom nadają wokal, 2 gitary, bas, perkusja i klawisze. Charakteryzuje ich doskonały warsztat techniczny oraz duża dawka melodii i emocji płynących z muzyki.

Trzy zespoły, które ze wszystkich prezentacji 10, 17 i 24 października oraz 7,14 i 21 listopada na Małej Scenie Bemowskiej najbardziej spodobają się publiczności, wystąpią na finale imprezy. Ponadto na określony czas Dzielnica udostępni im nieodpłatnie sale prób. Finał odbędzie się w znanym warszawskim klubie muzycznym Fabryka Kotłów 10 grudnia 2011r w profesjonalnej oprawie koncertowej w profesjonalnej oprawie koncertowej. Zespoły finałowe zostaną wyłonione droga głosowania: internetowego (głosować będzie można poprzez profil Małej Sceny Bemowskiej na Facebooku.

Data najbliższych prezentacji: 10 października 2011
Miejsce Prezentacji: Bemowskie Centrum Kultury ul. Górczewska 201 (wejście od ul. Konarskiego),01-459 Warszawa
Godzina startu: 19:00
Wstęp: bezpłatny

Aby zgłosić zespół do udziału w Małej Scenie Bemowskiej należy wysłać zgłoszenie na adres: malascena@bemowo.waw.pl
Więcej informacji na stronie: http://www.facebook.com/pages/Ma%C5%82a-Scena-Bemowska/119187008132298Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.