Facebook Google+ Twitter

Małaszewicze. Moment nieuwagi na krajowej dwójce

Na krajowej dwójce w Małaszewiczach, przed jadącego busa wtargnął pieszy. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

 / Fot. Archiwum KWP Biała PodlaskaDo zdarzenia doszło wczoraj, kilka minut po godzinie 20.00, na drodze krajowej nr 2, w terenie zabudowanym.

Funkcjonariusze z patrolu prewencji terespolskiego komisariatu byli bezpośrednimi świadkami wypadku i natychmiast przystąpili do akcji ratowniczej oraz zabezpieczenia i oględzin tego odcinka trasy.

Z wstępnych ustaleń Policji wynika, że pod pasażerskiego busa pieszy, ubrany na ciemno i bez elementów odblaskowych, wtargnął z prawej strony jezdni.

W wyniku uderzenia 36-letni mieszkaniec gminy Terespol doznał poważnych obrażeń ciała. 58-letni kierowca busa był trzeźwy, od pieszego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

- Apelujemy o rozwagę zarówno do pieszych, jak i do kierowców - zwraca się za naszym pośrednictwem rzecznik prasowy KMP  / Fot. Archiwum KWP Lublinw Białej Podlaskiej kom. Jarosław Janicki. - Okres świąteczny oraz zbliżające się ocieplenie sprawiają, że na drogach z każdym dniem pojawia się większa ilość niechronionych użytkowników ruchu. Zachowujmy wobec nich szczególną ostrożność.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.