Facebook Google+ Twitter

"malaszynski", "doda" i "wisniewski", czyli co tam na redakcyjnym gadulcu?

Myślicie, że wiecie już wszystko o redakcji Wiadomości24.pl? Że słyszeliście już wszystko o naszej pracy? Zastanówcie się jeszcze raz. Przedstawiamy potwora, który zawsze czuwa, zawsze jest głodny i ciągle wymaga uwagi... Jesteście gotowi? Uwaga.

Nasza redakcja to wielowymiarowe pole bitwy. Codziennie toczymy heroiczne boje z szumem medialnym, z którego wyławiamy dla Was najcenniejsze informacje, wojujemy ze sprzętem, który się psuje lub nie chce działać. Toczymy wojnę ze sprzętem kuchennym ("czemu ta mikrofalówka nie działa?"), ścieramy się też między sobą - o kolejność artykułów czy treść serwisu.

Gadu-Gadu i telefony do redakcji to zupełnie oddzielna historia. Z telefonami do redakcji i obsługą redakcyjnego komunikatora wiąże się mnóstwo budzących uśmiech anegdotek, ale i liczne, ścinające krew w żyłach wszystkich redaktorów, zajścia.

Dzień z Gadu-Gadu

- Kto bierze Gadu-Gadu? - pada pytanie w redakcji. Mija pięć, siedem minut. Nikt sie nie zgłasza. Każdy z nas stara się "zniknąć" na swoim miejscu. Obsługa naszego Gadu-Gadu, na początku może wydawać się sympatyczną "robótką". Cóż to za filozofia? Odpowiedzieć, skasować, napisać, zatwierdzić. I ten ciekawy panel komunikatora! W końcu to "celebrity". Zupełnie różny od tego do czego przyzwyczajeni są "zwykli zjadacze chleba GG". Kolorowo i wesoło jest tylko przez pierwsze 10 minut. Dlaczego?

Pozwolę sobie zawyrokować, że 98 proc. komunikatów, które do nas przychodzi to "komunikaty" przedziwne i zaskakujące. Chcecie próbkę? (zachowuję oryginalną pisownię).

"Ogromne buziaki przeslij wszystkim ktorych bardzo lubisz lub kochasz chocby po przyjacielsku przeslij to 15 osobom w ciagu 5 minut spotka cie niezmierne szczescie w milosci".

Łańcuszki? Dostajemy ich około 20 dziennie. Po dwóch ostatnich miesiącach, przy obsłudze GG, znam wszystkie łańcuszki które krążą po polskiej sieci.

Szczególnie ciekawe i odświeżające (po dniu pracy spędzonym przy polityce) są monosylaby i ciągi wyrazowe. Wiadomości typu "cxfggccccccccccccccccccc" albo "Elo", "hola" idą w setki dziennie.

Osobną i jedną z moich ulubionych kategorii, są pytania i prośby. "Musze miec na jutro na przyrode prognoze pogody... ;/ Podacie?? :)" albo "cześć wiecie może skąd pochodzi i jakie ma znaczenie imie Natalia ??".

Tak zwany "miąższ" albo "gwóźdź programu" to jednak zupełnie inna kategoria pytań. To tak zwane pytania "do" i "o" celebrities.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Świetne :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ redakcja kulturalna i jaka cierpliwa ! - ( wykrzyknął dziadek, którego ostatnim życzeniem było ...z blondynką.)

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

można się naprawdę uśmiać:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

hihihi, dobre, uśmiałem się :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dobre :) +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zabawne. (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

haha ;-) +! zawsze życzliwi, zawsze pomocni. Jak nie będę mogła sobie z czymś poradzić zadzwonię. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ uśmiałam sie

Komentarz został ukrytyrozwiń

haha, uwielbiam Redakcję od kuchni. Apeluję o więcej takich wpisów :) +

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.