Facebook Google+ Twitter

Malbork. Bilety na chór Gregorian jeszcze do nabycia

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-07-22 12:24

Niespełna miesiąc pozostał do koncertu niemieckiej grupy Gregorian w Malborku. Muzycy wystąpią przed malborską publicznością 14 sierpnia na wałach von Plauena o godz. 21. Sprzedaż biletów trwa już od 7 czerwca. Można je kupić na poszczególne sektory stałej widowni zbudowanej od strony ul. Parkowej.

Najtańszy bilet na Gregorian kosztuje 80 zł (miejsca siedzące na sektor C oraz stojące na sektor D). Nieco więcej trzeba zapłacić za miejsce siedzące w sektorze B, bo 100 zł. Najdroższy jest bilet na sektor A, ustawiony jest najbliżej sceny - 120 zł.

Wejściówki cały czas są do nabycia w Miejskim Domu Kultury w Malborku oraz w Malbork Welcome Center przy ul. Kościuszki. Mogą je nabyć także zainteresowani spoza Malborka. Aby stać się właścicielem biletu na ten koncert, trzeba wpłacić pieniądze na konto MDK, wcześniej złożywszy zamówienie e-mailowe na adres: biuro@mdk.malbork.pl. Następnie wysyłane jest potwierdzenie otrzymania zamówienia, a bilety trafią do właściciela po zaksięgowaniu wpłaty na konto.
Źródło: nasze miasto

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.