Facebook Google+ Twitter

Malbork ma nowego burmistrza

Nowowybrany burmistrz, Andrzej Rychłowski, ma 43 lata, średnie wykształcenie, studiuje politologię i jest włascicielem firmy, która zajmuje się produkcją materiałów budowlanych.

W I turze wyborów samorządowych na stanowisko Burmistrza miasta Malborka żaden z ośmiu kandydatów nie uzyskał wymaganej liczby głosów i o tym, kto obejmie władzę zadecydowało dodatkowe głosowanie.

W II turze wyborów mieszkańcy Malborka mogli wybierać pomiędzy kandytatem PO Andzejem Rychłowskim (2546 głosy w I turze) i dotychczasowym burmistrzem żzgłoszonym przez komitet "Nasz Malbork" (2544 głosy w I turze). Zwyciężył Andrzej Rychłowski, który uzyskał zdecydowaną przewagę - 5332 głosy, co stanowi 63,22% ogólu oddanych głosów. Ustępujący burmistrz zdobył 3522 głosy (39,78%).

Nowowybrany burmistrz, Andrzej Rychłowski, ma 43 lata i średnie wykształcenie. Obecnie studiuje politologię w Wyższej Szkole Humanistycznej Ateneum w Gdańsku i jest włascicielem firmy Domex, która zajmuje się produkcją materiałów budowlanych.

Już niedługo dowiemy się, ile ze swych przedwyborczych haseł zrealizuje Andzej Rychłowski. Mieszkańcy Malborka czekają na spłatę kredytu zaufania, jakim go obdarzyli.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.