Facebook Google+ Twitter

Małe i duże "Historie miłosne"

  • Ewa Żak
  • Data dodania: 2010-03-03 16:54

W najnowszej książce z serii "Balsam dla duszy" podejmującej zagadnienie miłości, odnajdziemy opowieści o pierwszych randkach, bratnich duszach, fascynacjach i zauroczeniach oraz miłości w różnych kształtach i kolorach.

Okładka / Fot. www.rebis.com.pl"Balsam dla duszy. Historie miłosne" to nowy tytuł z serii książek "Balsam dla duszy", publikacji cieszących się dużą popularnością, tak u nas jak i zagranicą. Jej współtwórcami są Jack Canfield, Mark Victor Hansen i Peter Vegso, słynący jako znamienici mówcy motywacyjni. Książkę miłą dla oka, w ładnej szacie graficznej i starannym opracowaniu edytorskim z początkiem roku opublikowało wydawnictwo Rebis.

Na niniejszą publikację składa się kilkadziesiąt historii miłosnych, w większości nadesłanych przez czytelników utworów rzeczonej serii. Autorzy tomu wybrali opowieści najciekawsze, by następnie zmieścić je w omawianej pozycji. Podtytuł książki: "Opowieści o pierwszych randkach, bratnich duszach i miłości, która trwa wiecznie", bardzo trafnie oddaje prawdę odnośnie zebranych historii.

Pisać o miłości nie jest łatwo. Od wieków wszakże jest niewyczerpanym źródłem natchnień artystów. O miłości czytamy, za miłością tęsknimy, na miłość czekamy, miłością obdarzamy, o miłość walczymy... Każdy człowiek w swojej codzienności o nią się potyka, zderza się z jej wielkością i siłą. I zapewne wszyscy, w zależności od rodzaju doświadczeń, mamy wyraźnie namalowany jej obraz.

Historie miłosne przedstawione w omawianym tomie mają różnorodny wymiar. Odnajdziemy tu pierwsze fascynacje nastolatków, miłość odnalezioną za entym zakrętem, taką, która zawitała po latach zniecierpliwienia i rozpytywania o nią w obawie, czy czasem nie pomyliła drogi, miłość odkrytą po wielu trudnych doświadczeniach, czy parokrotnych związkach. Jest tu miłość staruszków darzących się szacunkiem, zrozumieniem, codzienną troską, okazujących sobie wierność w trudach, znoju, smutku i cierpieniu, aż do końca dni. Oczywiście jest tu także miłość od pierwszego wejrzenia, jak również miłość, która sprawia, że przestaje się zauważać ludzi wokół. Jak na prawdziwe historie miłosne przystało są tu pierwsze randki, skradzione pocałunki, wiersze pisane wyłącznie dla tej jedynej, liściki miłosne podrzucone ukradkiem...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

No tak, nieco banalna książka ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niebanalna recenzja banalnej chyba nieco książki. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

oczywiscie 5 dla autorki ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czytałam ;))) ciekawa ;))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzięki, dziewczyny :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zachęcająca okładka książki :) i oczywiście ciekawa recenzja :) Teraz czytam thrillery i kryminały, ale na książki o miłości jeszcze przyjdzie odpowiedni czas :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.