Facebook Google+ Twitter

Małecki znów trenuje z Wisłą [zobacz zdjęcia]

Współautorzy: Dawid Serafin

Patryk Małecki został odwieszony i znów trenuje z zespołem Białej Gwiazdy. - Każdemu należy się druga szansa - mówi Michał Probierz, trener Wisły.

Małecki znów trenuje z Wisłą / Fot. Sławomir OstrowskiZawodnik krakowskiego klubu od miesiąca trenował indywidualnie. To efekt kary, jaką na Małeckiego nałożył zarząd klubu. Piłkarz do końca sezonu miał być odsunięty od pierwszego zespołu. Dotyczyło to zarówno meczów, jak i treningów. Nie mógł również trenować z zespołem Młodej Ekstraklasy.

Wydawało się, że Wisła będzie chciała się pozbyć, jak najszybciej niesfornego zawodnika. Mówiono o transferze do ŁKS-u czy Lechii Gdańsk. Ostatnio zawodnik Wisły przebywał również na testach w angielskim Middlesbrough. Ostatecznie jednak na Małeckiego nie znalazł się chętny i ten pozostał w Krakowie.Małecki znów trenuje z Wisłą / Fot. Sławomir Ostrowski

W międzyczasie na stanowisku trenera Wisły nastąpiła zmiana. Na ławce trenerskiej zasiadł Michał Probierz. I to właśnie na jego wniosek klub wycofał się ze wcześniej nałożonej kary. - Każdy w życiu popełnia błędy, każdemu też należy dać szansę - oświadczył trener Wisły.

Małecki znów trenuje z Wisłą / Fot. Sławomir OstrowskiSam zawodnik przed treningiem nie krył radości z powrotu do wspólnych treningów. - Ta sytuacja nie była dla mnie łatwa i musiałem poczekać na swoją szansę - powiedział Małecki.

Trener Probierz liczy, że jeśli zawodnikowi będzie zależało bardziej na dobru drużyny, niż na własnym indywidualizmie, to praca między nim, a Małeckim będzie się układać bardzo dobrze.Małecki znów trenuje z Wisłą / Fot. Sławomir Ostrowski

Przypomnijmy. W połowie lutego zarząd klubu zawiesił Patryka Małeckiego. Powód? Małecki nie chciał podać ręki trenerowi Kazimierzowi Moskalowi schodząc z boiska w trakcie meczu Ligi Europy ze Standardem Liege, a następnie odmówił wyjazdu na ligowe spotkanie z Zagłębiem Lubin.

Małecki znów trenuje z Wisłą / Fot. Sławomir OstrowskiMałecki znów trenuje z Wisłą / Fot. Sławomir OstrowskiMałecki znów trenuje z Wisłą / Fot. Sławomir Ostrowski

Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.