Facebook Google+ Twitter

Maleńczuk nagrał antywojenną piosenkę z zespołem Haydamaky i rosyjskim bardem

Maciej Maleńczuk nagrał z ukraińskim zespołem Haydamaky i rosyjskim bardem Andriejem Makarewiczem antywojenną piosenkę pt. „Tylko miłość zostawi cię przy życiu”

 / Fot. zrzut ekranu/YouTubeUkraiński zespół Haydamaky oraz bardowie polskiej i rosyjskiej sceny rockowej Maciej Maleńczuk i Andriej Makarewicz nagrali antywojenną piosenkę „Tylko miłość zostawi cię przy życiu”. Do utworu nakręcono teledysk.

Utwór jest z założenia odpowiedzią artystów na cierpienie zwyczajnych ludzi, cynizm i fałsz polityków oraz trudną sytuację, w jakiej znalazła się Ukraina ostatnim czasem. Muzycy przyznają, że to wspólne przedsięwzięcie ma być refleksją nad skomplikowanymi relacjami w trójkącie polsko-rosyjko-ukraińskim. Klip do piosenki od czwartku emituje niezależna rosyjska telewizja „ДОЖДЬ” (Deszcz).

„Tylko miłość zostawi cię przy życiu” to nie tylko sami muzycy, ale i zaangażowanie innych znakomitych postaci ukraińskich. Reżyserem klipu został uznany reżyser Wiktor Pryduvalov, zaś pojawiające się w klipie napisy to autorski projekt artystki Kateryny Brujewicz.(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.