Facebook Google+ Twitter

Malewicz Fashion Show

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-31 14:27

W sobotę 24 kwietnia, odbędzie się premierowy pokaz kolekcji Surrebel autorstwa Bartosza Malewicza.

Elementy kolekcji Surrebel Bartosza Malewicza / Fot. Marta MakarewiczElementy kolekcji Surrebel Bartosza Malewicza / Fot. Marta MakarewiczSurrebel to dwie odsłony kreacji, wśród których znajdziemy: sukienki, garniturki i fraki damskie, płaszcze, spodnie, żakiety oraz gorsety. Malewicz postawił głównie na wełny, a większość propozycji utrzymana jest w ciepłej: kremowej i pastelowej kolorystyce. W kolekcji widoczna jest fascynacja projektanta nurtem surrealizmu, przejawiająca się przede wszystkim w ekspresywnych, geometrycznych formach.

„W procesie tworzenia kolekcji starałem się wyjść poza zachowawcze schematy i logiczny ład rzeczywistości. Surrebel to ukłon w stronę świata wyobraźni, marzeń sennych i skrywanych głęboko pragnień.” - mówi Bartosz Malewicz.

W dniu pokazu w Confashion nie zabraknie magicznego wystroju oraz odpowiedniej oprawy muzycznej. Na gości czeka niespodzianka przygotowana przez projektanta, a po pokazie odbędzie się after fashion party.

Elementy kolekcji Surrebel Bartosza Malewicza / Fot. Aleksandra SzewczulBartosz Malewicz to absolwent Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Zdobywca honorowego wyróżnienia jury w konkursie Off Fashion 2009. Współpracował przy licznych niekomercyjnych sesjach zdjęciowych oraz sesjach do magazynów kolorowych. Pracuje w Warszawie i Białymstoku, gdzie założył swoje atelier.

Godzina 22.00
Cocktail bar&restaurant Confashion
ulica Moliera 2/4 w Warszawie

Karen Arcanjo
kultura.wp.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.