Facebook Google+ Twitter

Małgorzata Jacyna-Wit ruszyła do wyścigu o fotel prezydenta Szczecina

W oficjalnym oświadczeniu, Małgorzata Jacyna-Witt podała do informacji, że z własnym komitetem staruje w wyborach na prezydenta Szczecina. Radna Prawa i Sprawiedliwości liczy na poparcie PiS-u oraz PO i SLD.

Czerwony Ratusz w Szczecinie / Fot. Remigiusz JózefowiczMałgorzata Jacyna-Wit zabiega o poparcie każdej partii. Ofertę skierowała do wszystkich ugrupowań politycznych podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Początkowo liczyła na poparcie PiS-u, partii, której członkiem wprawdzie nie jest, ale w sejmiku reprezentuje to ugrupowanie jako radna - informuje Gazeta Wyborcza Szczecin.

Lider PiS, Joachim Brudziński w poniedziałek zapowiedział, że mimo rozważania przez jego partię wystawienia do wyścigu o fotel prezydenta Szczecina Małgorzaty Jacyny-Wit, nie dostanie ona poparcia PiS-u. Wszystko przez autorski program z jakim staruje. Tymczasem rosną notowania drugiego kandydata PiS-u - Krzysztofa Zaremby.

Jacyna-Wit powiedziała, że nie bezie tworzyć komitetu honorowego. Dodała, że jej komitetem honorowym może czuć się 400 tys. mieszkańców Szczecina.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.