Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28124 miejsce

Małgorzata Kożuchowska: najlepszym prezentem dla mnie będzie pomoc chorym dzieciom

Urodziny również mogą być okazją, by pomóc spełnić marzenia innych - np. chorych dzieci. Z takiego założenia wyszła Małgorzata Kożuchowska. 27 kwietnia aktorka skończy 40 lat. Co z tej okazji planuje?

Małgorzata Kożuchowska pomaga na urodziny / Fot. Fundacja Mam MarzenieWspólnie z Fundacją Mam Marzenie, której jest Ambasadorką i członkiem Rady programowej, oraz serwisem siepomaga.pl zorganizowała zbiórkę pieniędzy. Przeznaczone one zostaną na spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji. To pierwsza urodzinowa zbiórka znanej osoby w serwisie siepomaga.pl. Akcji towarzyszyć będzie możliwość zakupienia kartki urodzinowej lub świątecznej na Poczcie Kartkowej.

Zbiórka rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 18 kwietnia, i potrwa do 8 maja. Jej celem jest zebranie pieniędzy, które zostaną przeznaczone na realizacją marzeń podopiecznych Fundacji. Im więcej zostanie zebranych pieniędzy, tym więcej marzeń będzie można spełnić. Adres zbiórki to http://siepomaga.pl/r/mkozuchowska

Siepomaga.pl to społeczność osób, które chcą pomagać innym. „Pomagacze” wspierają akcje organizowane na serwisie oraz promują je przez Internet. By to zrobić wystarczy wejść na stronę siepomaga.pl, zalogować się a potem wpłacić lub za pośrednictwem Internetu zacząć zbierać pieniądze na wybrany cel.

Czytaj też: SiePomaga.pl - cisi bohaterowie w Internecie

Akcję dodatkowo wspiera serwis Poczta Kartkowa, która na swoich stronach sprzedaje wybrane pocztówki urodzinowe i wielkanocne. Z każdej wysłanej kartki Poczta Kartkowa wpłaci 2,90 zł na zbiórkę Pani Małgorzaty. Galeria kartek oglądać można na stronie Poczty Kartkowej.

Znane osoby wspierają wiele inicjatyw charytatywnych. Dzięki rozpoznawalności i obecności
w mediach mogą naświetlić wiele problemów społecznych, które zniknęłyby w tłumie bez ich wsparcia. I chwała im za to! Jednak nie wszyscy chcą się angażować w pomaganie - zbiórka Małgorzaty Kożuchowskiej jest pierwszą zbiórką urodzinową znanej osoby na Siepomaga. Jest to wyjątkowa zbiórka, ponieważ zdmuchując świeczki na urodzinowym torcie, zawsze myślimy życzenie, a goście w pierwszej kolejności życzą spełnienia marzeń i zdrowia. A dzięki tym urodzinom uda się spełnić marzenie niejednego dziecka, któremu brak zdrowia nie odbierze uroków dzieciństwa.

Małgorzata Kożuchowska od 7 lat jest Ambasadorką Fundacji Mam Marzenie, a od roku członkiem jej Rady Programowej. Prezes Fundacji, Anna Żórawska podkreśla, że współpraca z aktorką to dla nich duże wsparcie: - Dla nas Małgosia Kożuchowska to przyjaciółka i wolontariuszka taka jak my. Wkłada ogromne serce w realizację naszych założeń, a przede wszystkim, najważniejsze dla niej jest dobro naszych dzieci. Dla nich zawsze ma czas. Choć zdarza się, że nie może być z nami podczas każdego naszego przedsięwzięcia, zawsze robi wszystko, by nam pomóc choćby w najmniejszym stopniu. I właśnie dlatego Małgosia bez wahania zgodziła się podzielić swoją urodzinową radością z nami.

Zapytana, dlaczego pomaga, aktorka odpowiada krótko: - Pomaganie jest dla mnie czymś zupełnie naturalnym i oczywistym. Ktoś powiedział kiedyś, że prawdziwą wartość człowieka poznaje się po, tym ile z siebie potrafi dać innym.

Nie czekaj, zgłoś się! Trwa konkurs Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.