Facebook Google+ Twitter

Małgorzata Kożuchowska zaprasza do Bonarki na modową ofensywę

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-13 15:52

Wystrzałowe stylizacje, wybuchowe niespodzianki oraz potężny arsenał rabatów i promocji – tak zapowiada się weekendowy pokaz mody w Bonarka City Center, który poprowadzi Małgorzata Kożuchowska.

Przez dwa dni (sobota oraz niedziela, 15-16 marca) na klientów odwiedzających Bonarkę czeka niezwykłe wydarzenie „Eksplozja trendów”. Jego najważniejszym elementem będzie pokaz mody najnowszych kolekcji z sezonu wiosna/lato 2014, pochodzących od kilkudziesięciu popularnych marek znajdujących się w Bonarka City Center. Zostaną one zaprezentowane na wybiegu w inspirujących stylizacjach. Tym samym stanowić będą podpowiedź dla oglądającym, jak przebojowo łączyć ze sobą obowiązujące trendy.
Gwarancją wysokiej jakości pokazywanych kreacji jest obecność współczesnej polskiej ikony mody i jednocześnie ambasadorki Bonarki, Małgorzaty Kożuchowskiej. To ona przez dwa dni poprowadzi wydarzenie – a towarzyszyć będzie jej znany z nienagannego stylu Olivier Janiak (sobota) oraz najsławniejszy polski fotograf modowy Marcin Tyszka (niedziela), autor zdjęć dla prestiżowych pism z całego świata, a także obowiązującej i dwóch poprzednich fotografii do kampanii reklamowej Bonarki.
Oprócz wystrzałowych stylizacji inną atrakcją będzie potężny arsenał promocji i specjalnych ofert, przy-gotowanych tylko na najbliższy weekend. Sięgają one aż 50% i co najważniejsze dotyczą już nowych kolekcji. Na zachętę wymienić można 15% rabatu w HiMountain, 20% w CCC, 30% w Glitter oraz w I AM, 40% w Yves Rocher czy wreszcie 50% w Springfield. Cała oferta znajduje się na stronie www.bonarkacitycenter.pl, a poszczególne promocje pobrać można z Rabatomatów.
Wybuchowa nazwa pokazu nie wzięła się znikąd – nawiązuje ona do wielkiej eksplozji prochowni, która miała miejsce w Woli Duchackiej w 1909 roku. Do tego wydarzenia nawiązywać będzie także efektowna inscenizacja, która w sobotę o 13.00 rozpocznie pokaz. Innym ciekawym urozmaiceniem będzie sobotnia prezentacja XIX-wiecznych strojów pochodzących z Podgórza. Odbędzie się ona o 14.00 i o 16.00.
Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Radio KRK FM. Swą obecność na pokazie zapowiedziała także ekipa programu „Co za tydzień” emitowanego w TVN.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.