Facebook Google+ Twitter

Małgorzata Socha kolejny rok ambasadorką CH FORUM w Gliwica

Małgorzata Socha, wielki osobisty urok, uroda. Na kolejny już rok wybrana została na ambasadorkę CH FORUM w Gliwicach.

Małgorzata Socha, ambasadorka CH FORUM w Gliwicach. / Fot. Zbigniew NatorskiPo roku współpracy z gwiazdą młodego pokolenia Małgorzatą Sochą, zarządca Centrum Handlowego FORUM w GLIWICACH wraz z właścicielem podjęli decyzję o przedłużeniu z nią kontraktu. Przez kolejny rok będzie jego ambasadorką. Na pewno czynnikiem, który wpłynął na decyzje przedłużenia kontraktu jest osobisty urok, uroda, zaangażowanie oraz fakt okrzyknięcia Małgorzaty Sochy w 2012 roku, mianem najlepiej ubranej Polki, najlepiej rozpoznawalnej i odbieranej wśród polskich gwiazd.
Tegoroczna kampania „Breaking news”. posługiwać się nadal będzie stylistyką i klimatem magazynów lajfstajlowych. Odwiedzający FORUM, będą mogli spotkać Małgorzatę Sochę w roztańczonych południowych klimatach, mrożących krew w żyłach zdarzeniach na lodowcach Alaski i tajemniczych intrygach rozgrywających się na ulicach Hong Kongu. Za koncepcję i realizację kampanii odpowiada, współpracująca na stałe z CH FORUM, Firma Reklamowa KUC.

Dla przypomnienia-Centrum handlowo-rozrywkowe FORUM położone jest w ścisłym centrum Gliwic. Od pięciu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i jest najchętniej odwiedzanym Centrum Handlowym, ze względu na bogatą ofertę handlową oraz rozrywkową.
FORUM Gliwice jest laureatem prestiżowych nagród.
Silwer Solal Marketing
Awards by ICSC w latach 2012, 2010, 2009;
2011 International Property Awards – Highly Commended;
Wyróżnienia w programie 2011 PRCH Retail Awards;
Nagroda główna w programie 2012 PRCH Retail Awards

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.