Facebook Google+ Twitter

Mali pacjenci testują polskie zabawki

Mali pacjenci oddziału okulistyki dziecięcej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 5 w Katowicach przy ulicy Ceglanej będą bawić się i jednocześnie testować zabawki.

Celem, jaki postawili sobie pracownicy szpitala we współpracy z polskim producentem zabawek, oprócz poprawy nastrojów małych pacjentów, jest zbadanie postrzegania kolorów zabawek.

Zabawki, przeznaczone dla dzieci z problemami okulistycznymi, powinny spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, posiadać niezbędne atesty i certyfikaty.
Kierując się tymi względami, pracownicy katowickiego szpitala zwrócili się z inicjatywą przekazania i przetestowania zabawek do polskiego producenta
z Dąbrowy Górniczej. Odpowiedź ze strony firmy Wader mogła być tylko jedna. Przekazane produkty znalazły swoje miejsce w „Bajkowym Kąciku” - świetlicy oddziałowej, z której korzysta około trzydziestu małych pacjentów.

Bo radośniej jest maluchom, kiedy zabawek mają dużo.

Na Oddział Okulistyki Dziecięcej szpitala klinicznego przy Ceglanej
trafił gigant wywrotka, middle truck wywrotka - kultowe już zabawki w żywych, kontrastowych kolorach. Dla przeciwwagi – produkty z serii Friends On The Move i serwis do kawy w kolorach pastelowych.

Gra w kolory

W pastelowych czy zdecydowanych kolorach? Jakimi zabawkami chętniej bawią się dzieci?

Uzyskanie odpowiedzi pozwoli lepiej dopasować produkty do potrzeb maluchów, dlatego poznanie opinii małych testerów i ich reakcji na zabawki są dla producenta zabawek równie cenne jak opinie eksperckie, przygotowane przez zespół pracowników szpitala.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.