Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25151 miejsce

Mało dziennikarzy odpowiedziało na apel red. Reginy Cyganik

Do końca marca 2012 r. dziennikarze polonijni i krajowi, uczestnicy Światowego Forum Mediów Polonijnych, winni przesłać red. Reginie Cyganik z Krakowa swoje wypowiedzi. Prosimy, aby to zrobili!

W związku z przygotowaniami red. Reginy Cyganik z Telewizji Kraków, wydawnictwa okolicznościowego na XX Jubileuszowe Światowe Forum Mediów Polonijnych, które odbędzie się od 10 do 17 września br., dziennikarze polonijni i krajowi mieli przesłać dziennikarce swoje wypowiedzi. Termin mija z końcem lutego br. Niestety, niewielu dziennikarzy odpowiedziało na apel red. Reginy Cyganik.

Dlatego też dziennikarka ponowiła apel o nadsyłanie tekstów. Przypomniała, że autorami będą wszyscy uczestnicy Forum, wielu z nich było na Światowym Forum Mediów Polonijnych wielokrotnie. W każdym Światowym Forum Mediów Polonijnych uczestniczyło ok. 150 dziennikarzy z 30 krajów świata.

Red. Regina Cyganik poprosiła w ponownym apelu, aby na jej e-maila: regina.cyganik@gmail.com dziennikarze polonijni i krajowi, uczestnicy Forum, przesłali maksimum 2 strony tekstu (może być oczywiście mniej) swoich wspomnień, refleksji, przemyśleń pod hasłem: "Co Forum zmieniło w moim życiu?" - osobistym, rodzinnym, zawodowym itp. Innymi słowy co po powrocie z Forum było dla Was najważniejsze, jak przełożyło się na Wasze życie, czym zaowocowało, co spowodowało...

Przygotowywane wydawnictwo będzie zwieńczeniem dorobku Światowego Forum Mediów Polonijnych, które po raz pierwszy zostało zorganizowane w Tarnowie w 1993 r. jako Światowe Forum Prasy Polonijnej. Podczas XX Jubileuszowego Światowego Forum Mediów Polonijnych, we wrześniu 2012 r., przygotowywane jest spotkanie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z uczestnikami Światowego Forum Mediów Polonijnych w Pałacu Prezydenckim - 17 września 2012 r.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.